Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miattam nem vesz ki szabadságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miattam nem vesz ki szabadságot, de a barátai miatt igen. Ne számítsak semmi jóra?

Figyelt kérdés

Hetek óta kérem,hogy mondja meg mikor ér rá,hogy el tudjunk menni nyaralni külföldre. De mindig a munkájára hivatkozva elodázza az időpontot,pedig nem ártana már leszervezni. Tegnap szólt neki az egyik haverja,hogy két hét múlva menjenek le a Balatonra, ma reggel már szabadságot vett ki. Igaz csak 2 napról van szó, lehet én is meg leszek hívva de akkor is... Ezt mire véljem? Fújjam le az egészet? Én se menjek el velük?

Ezen kívül is csak hétvégente van velem,pedig megtehetnénk,hogy többet találkozzunk,csak nem akar. 1éves kapcsolat.



2017. aug. 3. 11:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

A pasik viselkedésében általában nem kell hátsó szándékokat keresni, ha valamit tesz, az azért van, mert így akarja.

Veled nem akar elmenni annyira nyaralni, a barátaival igen.

Én megkérdezném őszintén, hogy mi baja van az én ötletemmel, miért nem szeretne eljönni velem is?

2017. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én exem ugyanezt csinálta. Szakítottam is vele. Arra nem volt hajlandó szabadságot kivenni hogy legalább egy napot hogy tudjunk a Balatonra akkor hosszú hétvégére menni.
2017. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egyértelműen azt tükrözi a viselkedése,hogy nem igazán akar veled nyaralni.Még egyszer próbáld letisztázni vele a dolgokat,aztán ha akkor is terel,szerintem jobban jársz,ha mással mész inkább.
2017. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A pasik viselkedésében általában nem kell hátsó szándékokat keresni, ha valamit tesz, az azért van, mert így akarja.

Veled nem akar elmenni annyira nyaralni, a barátaival igen.

---

Lótüdőt. Az első mondat hibátlan. A második így hangzik helyesen:

Külföldre nem akar elmenni annyira nyaralni, a balatoni 2 napos kiruccanásra meg igen.

Nem kell rémeket látni, kérdező. A férfi az férfi. Szeret racionálisan gondolkodni, de az így hozott döntéseit gyakran nem tudja a nőnek elmagyarázni, aki inkább az érzései mentén gondolkodik. Egy külföldi nyaralás sok előkészülettel, felelősséggel, kényelmetlenséggel jár. A két napos balatoni kirándulás meg tiszta kikapcsolódás.

2017. aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem igazán szeretne veled mutatkozni, én szívesen megyek veled 😀
2017. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
na mi lett végül?
2021. máj. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Azóta is együtt vagyunk, most már változott szerencsére :) Most ő hamarabb elkezdi tervezni velem az idei nyaralást mint én,de egyéb területen is sokkal jobban megértjük egymáat mint akkor.
2021. máj. 9. 15:40
 18/19 anonim ***** válasza:
ezt örömmel hallom :) volt valamilyen konkrét történés, ami miatt ez megváltozott, vagy csak egyszerűen komolyodott?
2021. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi konkrét, valahogy egyre több időt kezdtünk el együtt tölteni és most már egyértelmű neki, hogy közösen csináljuk az ilyen dolgokat. Neki régebben voltak mással rossz tapasztalatai és idő kellett neki "rájönni", hogy nem csak olyan nő létezik :)
2021. máj. 10. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!