Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok vele emiatt?

Figyelt kérdés

A barátom irodában dolgozik,a hónapban pedig kevesebb fizetést kapott s megszokottnál mivel mínuszba ment át. Általában 11-kor a fél órás ebéd szünetét kihasználja, -amire megkértem ha teheti főtt ételt egyen otthon, ne csak elcsavarogjon a cimborákkal. Az anyagi "kár" miatt pedig engem okol,mi szerint ez végett terhet jelentek. Hónapok óta együtt vagyunk és soha sem járt így. Lakás felújítás volt náluk volt szinte egy hét kihagyása a munka helyéről de ismétlem ezt nem sorolja bele kiesésnek.

Nagyon sokat veszekszünk szinte mindenen.

Szakítanátok vele?

19/L és (23/F)


2017. aug. 3. 13:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Elmondása szerint én soha semmit nem tudok tolerálni, mint például az alkoholizálást.. hajnalba hazaérni, vagy éppen hogy reggelig netezik, de 7-re bent kéne lennie az irodában,ugye bár a késésekből nem lesznek mínuszok. Köszönöm a sok választ! :)
2017. aug. 3. 14:08
 12/21 anonim ***** válasza:
85%

Én sem értem a leírást teljesen ( a kérdést igen):

A párod gyakorlatilag nem dolgozta le a 8 óráját a hónapban minden nap, ezért gondolom elszámolták neki kevesebb bérrel (felteszem órabérben van alkalmazva és le kell jelentse). Gyanítod ellóg ebédszünetben, fél óra helyett mondjuk egy órát lézeng a többiekkel. Ennek tetejébe a lakását újíttatja és rajtad veri le a hisztit, hogy miért van neki kevesebb pénze.


Ha jól értettem, akkor ezért nem szakítanék, de ezért leültetném, hogy mégis miért veri le rajtad a saját maga által generált feszültséget, mert ez így nem jó.

2017. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele leülni beszélni de csak azért is azt szajkózza minden probléma forrása én vagyok,mert ő "ebédel" és anyagi gondot okozok. Hát miattam aztán ne ússzon a feje fölül a lakás...
2017. aug. 3. 14:11
 14/21 anonim ***** válasza:
77%
Es egyebkent o nem erzi rohejesnek ezeket a kijelenteseket? :D Nincs penze mert minden nap ebedel XDdDD Ezesetben nem artana olyan munkahelyet keresni, ahol kap annyi fizetest, amibol etelre is futja :DDDD
2017. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%

Még mindig nem világos, hogy az hogy otthoni főtt ételt visz ebédre, miért kevesebb a pénze....

Na mindegy, de ha enyire nem bírtok kiegyezni semmin, meg hülyeségek miatt okol, akkor jobb ha külön váltok.

2017. aug. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem emiatt. Minden mint együttes miatt.
2017. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
22%

Na de ha ennyire hisztizel emiatt akkor ne itt rinyálj hanem dobd ki! Komolyan a te bömbölésed gàzabb mint a barátod viselkedése.


19/L

2017. aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

kérdés, hogy 19 évesen kell neked ez a felesleges hiszti és feszültség?

nem mondom, hogy mással tuti flottul menne, de ez így baromira nem tűnik normálisnak.

mi lesz később? huszonéves korodra bele akarsz roppani a kapcsolatod miatti feszültségekbe?

2017. aug. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Eszti,nyilván te is azért regisztráltál ide hogy néhány kérdésre választ kapj,és talán tanácsot. Elküldeni pedig elküldtem úgy negyed óraja. Le van zárva a dolog.
2017. aug. 3. 15:29
 20/21 anonim ***** válasza:
Kicsit nehezen értem ezt a fogalmazásmódot, de a srácnak igaza van. Ő megtesz dolgokat, amit te eltűrsz, és amikor elkezd téged hibáztatni valamiért, akkor te kiírsz egy kérdést. Hogy ki itt a buta? Nem ő... :)
2017. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!