Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kapcsolatban élek, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapcsolatban élek, miért jár az eszemben az exem?

Figyelt kérdés

Boldog párkapcsolatban élek jó ideje.

Az illető igazából nem is ex, csak valaki, akivel kölcsönösen vonzódtunk egymához, de a távolság miatt nem lett belőle semmi (se szerelem, se találkozás). 2 évig húztuk ezt így, mikoris barátnője lett. Akkor mége gy évig nézegette a fotóimat (fb) majd töröltem a profilom, gondolom, már nem is emlékszik rám.

Mégis néha előfordul, hogy eszembe jut, sőt, álmodom vele. Ma pl azt, hogy ültünk, beszélgettünk, és simogattam a haját. De olyan valósághű volt az egész, hogy szomorú lettem, mikor felébredtem.


2017. aug. 5. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem is találkoztatok. Bocs, de ez beteges.
2017. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Már rég megkopaszodott, tehát tényleg nem valós álom volt, mert nem simogathattad volna a haját így.
2017. aug. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De komolyra fordítva a szót? Hogy hiányozhat egy olyan ember, akivel nem is találkoztál soha és gyakorlatilag közöd se volt hozzá. Lehet egy rossz ember valójában, ha megismerted volna élőben és nagyot csalódtál volna benne.
2017. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akivel naponta óràkat beszélgetek (chat, videohivàs), arról azért màr lesz némi fogalmam. Mèg sok személyes ismerősömröl nincs. A szomszédommal pl egyszer nem beszéltem, holott egy szinttel lejjebb lakik, közelebb màr nem is lehetne
2017. aug. 5. 13:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt a részét értem, de akkor sem ismered őt , mert nem találkoztál vele soha, lehet csak megjátszotta magát, addig míg veled beszélt. Hány km volt az, amiért nem tudtatok találkozni? Mert, ha én szeretek valakit, azért elmegyek az ország másik végébe is, hogy találkozzak vele. Balatoni srác vagyok, de volt alföldi barátnőm, akihez eljártam szívesen, tehát tudom mit írok. De furcsának tartom, hogy egyikőtök sem vállalta be ezt, ha tényleg "szerettétek" egymást.
2017. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mi oka/cèlja lett volna éveken àt?


10 000km meg egy óceàn. Szóval, nem az a "leugrok hozzà a hétvégére" kategória

2017. aug. 5. 14:12
 7/10 anonim ***** válasza:
De azt nem írtad, hogy ilyen nagy távolság én országon belüli távolságra gondoltam, mert akkor tényleg baj lett volna mindkettőtök részéről, ha nem lép. De 10.000 km-es dologba meg nem kellett volna belemenned vagy hitegetett, hogy ki visz magához végig és talált egy csajt te meg már el is lettél felejtve? Vannak olyan emberek hidd el, akik a neten játsszák az agyukat poénosak menők azt élőben meg megszólalni se mernek ...
2017. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Miért vitt volna ki, mit csinàltam volna én egy dél-amerikai orszàgban? Hiszen gazdasàgilag fejlettebb a hely, ahol most élek. Úgy lett volna jó, ha ő jön ide, de azteg aztàn tényleg nem tudtuk megoldani.

2 év szingli lét utàn lett végül baràtnője

2017. aug. 5. 14:27
 9/10 anonim ***** válasza:
De, akkor bevallhatod, hogy talán még a mostani párodnál is jobban szeretted úgy, hogy soha nem is találkoztatok élőben igaz? És pont, ezért vonzódsz még a régi emlékek után. Ha most megjelenne a házatok előtt, mikor a pároddal vagy és azt mondaná "itt vagyok egy életen át együtt leszünk" mit választanál? Ott a jelenlegi párod előtt kellene meghoznod a döntést pár mp alatt. Ezt azért írom, mert a legjobb barátom megházasodott szereti a feleségét és mindent megtesz érte, de ő bevallotta, ha visszakaphatná az egyik volt barátnőjét olyan feltételekkel, hogy soha nem haggyja el, ő elhagyná a feleségét érte! Akit tényleg szeret és semmi baj nincs a házasságukban. Te, hogy döntenél?
2017. aug. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nnalátod, pont az ilyen következményeket elkerülendő nem szabad eleve beleugrani az úgyse-lehet-belőle-semmi helyzetekbe.
2017. aug. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!