Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejtsem el az exem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el az exem? Már gyerekem van mástól.

Figyelt kérdés
Üdv. 25 éves vagyok van egy 1,5 éves lányom jelenlegi parommal 4 eve vagyunk egyutt. Előzmény: 2011 decembereben szakitottunk az akkori parommal 3 ev utan ..o dontött így .. en ebbe nehezen torodtem bele sot talan nem is torodtem bele igazan.. annyira megviselt a dolog hogy majdnem dokihoz kerultem es csak az évek soran sikerult nagyjábol felépulnom. Nekem ő volt az igazi ugy erzem es o volt az az ember akit ha meglattam 3 ev utan is gyomorgörcsöm volt es remegett a lábam stb.. de hisz tudjátok biztosan.. a jelenlegi parom egy nagyon helyes kedves ember azonban sosem voltam igazan szerelmes belé. Tetszett talán vonzonak is tartom de ennyi.ettol fuggetlenul jol megvagyunk nincs gond csak mostanaba fel éve az exemnel almodok folyamatosan es sirva kelek fel.. es olyan rossz erzesem van hogy elmondhatatlan.. Ugy erzem h soha nem tudnek senkit ugy szeretni mint ahogy ot anno barkivel jottem volna ossze. És tényleg van egy jo kepu pasim egy szep kisbabank es boldog is vagyok de az emlékekbe beleorulok. Mit tegyek?:(
2017. aug. 5. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Remek. Minden nap annak az embernek a szemebe hazudsz akitol gyereked van, csak mert egy 12 eves kislany ertelmi szintjen se vagy.
2017. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezeltesd magad!
2017. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alfa özvegy lettél. Szánalmas vagy. A vergődésed pedig sohasem fog elmúlni.
2017. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mondom,mi a tök facért kell gyereket szülni ilyen korán,és összejönni valakivel , Mikor utána csak a gondok jönnek..Nem felejted el,párszor meg is fogod csalni a párod,és külön mentek,ez a jövő.
2017. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jézus Isten a mennyben! Tényleg ennyi idióta barom él ezen a Földön???? Mi a faxért kell 25 évesen neked 1,5 éves gyerek úgy, hogy a gyereked apját csak pótléknak használod?

Sajnálom a férjed is, meg a gyereked is. Nálad pocsékabb feleség, nő és anya kevés van a világon.

2017. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
No comment.
2017. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De, mégis.


Egyszerűen: az exed az múlt. Azért lett múlt, mert "sohamár".

A jelenlegi párod meg a Jelened. Belőle még lehet Jövő, ha elég jó vagy neki.

Ha nem, akkor könnyen előfordulhat, hogy a Jövőben még ő se lesz.


Szóval vagy megtanulod elhagyni a múltat és értékelni a jelent, vagy a jövőben még jobban megszívod, mint most itt - ezzel az ártalmas "nosztalgiázással".

2017. aug. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!