Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezek után hogyan viszonyuln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezek után hogyan viszonyulnátok a párotokhoz? Szakítanátok?

Figyelt kérdés

Már jó ideje együtt vagyunk, ez az első közös nyaralásunk. Eddig tök jól megvoltunk, de most... mintha egy 80 évessel lennék együtt.

Ő már volt itt ahol most nyaralunk és odáig volt hogy mekkorákat bulizott a haverjaival, majd ide meg oda visz. Ehhez képest állandóan engem kérdezget hogy hova menjünk. Úgy volt hogy bulizunk, de az élettől is elvette a kedvem mert nem tudta hova üljünk be, ha be is mentünk valahova nem szólt semmit, sarokba ültünk és a telefonját nyomkodta. Próbáltam volna noszogatni hogy igyunk de hogy én mit innék, biztos jó-e, ne menjünk-e át máshova, jaj ez drága hely stb.... Másnap is tőlem kérdezte hogy akkor mi a napi program... Semmi ötlete se volt, tőlem várta hogy én találjak ki mindent. Aztán néztem hogy van ilyen hajó túra, mondom menjünk arra de csak húzta a száját hogy jó... Strandolás után vissza mentünk a szállásra, ő feküdt én meg szedjen össze a cuccokat a túrára... jeleztem hogy hamarabb kéne menni de csak legyintett... A hajóút előtt én még ettem egy fagyit. Amikor odaértünk már nem volt hely a hajóra és elkezdett ordítani velem mint valami ronggyal hogy miért kellett fagyit venni, miattam nem jutott hely nekünk.... az utca közepén, emberek előtt..... Aztán már megint néz rám hogy akkor most hova menjünk, mit fogunk csinálni.... Itt lett végképp elegem.


2017. aug. 5. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki olyan virágot szagol, amilyet szakított...,
2017. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Még a párod? És kérdés hogy mit csinálj. Már a pora se látszana úgy kihajítottam volna
2017. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, amit most leírtál és, hogy ez nem gyere be
2017. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondold át, hogy jobbat érdemelsz-e.
2017. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyilván.
2017. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Én a telefon nyomkodásos résznél elküldtem volna a búsba. A legnagyobb taplóság társaságban azt a sz.rt nyomkodni. Az ordítást még a szüleimtől sem tűrtem, nemhogy a páromtól, úgyhogy szerintem keress valakit, aki jobban illik hozzád. Egy nyaralás a kikapcsolódásról szól, erre így elcseszi neked. Cseppet sem tisztel a leírtak alapján, mihamarabb kérj magyarázatot a viselkedésére, és küldd el. Én nem tudnék ilyen emberrel lenni. Lehet, hogy ott is hagynám, hogy élvezze egyedül a nyaralást. :D
2017. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Marha eccerű kérlek: "ma/holnap ide és ide menjünk. Pont."


Ha te döntesz, akkor TE DÖNTESZ.

(Ha nem tetszik neki, akkor mondjon jobbat, azt' majd egyeztettek. Egy kikötéssel: a semmi nem jobb!)

2017. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én ezek után hanyagolnám, de ez csak én vagyok. Ismerős az ilyen helyzet és sikerült 2x is átélnem, utána senkivel sem folytattam. (Egyik egy srác volt, akivel csak alakulóban volt, de Balatonon annyira lehetetlenül viselkedett, hogy ki is ábrándultam :D. Másik meg egy augusztus 20 tűzijátékos randi, ahol olyan hisztit csapott le a srác a tömeg miatt, hogy gyors felraktam inkább a BKV-re és végignéztem egyedül :D)
2017. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

volt itt sok bibi,de személy szerint nálam a telefon nyomkodás az amit nem tűrök és rángatózni kezdek tőle,ami dührohamban csúcsosodik,mert ez a másik olyan szintű lesza-rása amit nem tűrhetek el.

ettől függetlenül a pali egy teszetosza,határozatlan,lusta pacsker.

2017. aug. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezek után tuti szakítanék.
2017. aug. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!