Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme így jövőre is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így jövőre is velük menni nyaralni?

Figyelt kérdés

A barátommal és néhány barátjával (fiúk-lányok) mennénk nyaralni jövőre. Már idén is voltunk, és a barátom egész végig semmibe vett. Jól össze is vesztem vele emiatt a nyaralás után. Nem azt vártam volna el, hogy egymást nyaljuk állandóan, de végig úgy kezelt, mintha csak barátok lennénk, szinte minden barátjával több időt töltöttem, mint vele, pedig én nem ezt akartam. Amikor hazafelé megálltunk egy benzinkútnál, csak ketten szálltunk le a buszról a baráti társaságból. Örültem, hogy végre kicsit kettesben vagyunk, mondtam neki, hogy várjon meg. Erre mire kiértem a mosdóból, már fent ült a buszon (pedig nagyon siettem). Szarul esett. Már szervezik a jövő évi nyaralást, és kérdezte, van-e kedvem velük menni. Először igent mondtam, de minél többet gondolkodok rajta, annál bizonytalanabb vagyok. Nem akarok megint csendben könnyezni hazafelé a sötét buszon, hogy semmi közünk nem volt egymáshoz a 10 nap alatt, mint tavaly... Amikor most kérdezte, megyek-e, hozzátette, hogy ő ugyanúgy fog viselkedni, mint tavaly, tehát nem lesz olyan, hogy egy kicsit is kettesben leszünk, mert ő a baráti társaság miatt megy. Viszont nem muszájból hívott meg, szóval nem értem... :(

21N



2017. aug. 6. 10:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj a megjegyzésért, de ha ő ilyen marad akkor mitől olyan biztos abban, hogy ti még jövőre együtt lesztek? Nyilván nem kell rászállni a másikra, de ez már bunkóság, akkor mi a frásznak hív el?
2017. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Én nem mennék.

Ha nem érzed jól magad, azzal csak elvesztegetsz 10 napot az életedből. Gondolom, neked nem volt olyan ember, akivel el tudtál volna lenni. Mondjuk elég bunkó volt a barátod, hogy ennyire nem töltött veled időt.


21/L

2017. aug. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem mennék,ezek után meg vele se lennék.
2017. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem ks maradnék vele együtt, láthatóan utolsó vagy neki a fontossági listán.
2017. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Mekkora s**gfej... Azt még értem, hogy a barátaival van sokat, de attól még tölthet veled is kettesben időt. De az, hogy összevesztetek emiatt és utána még közli, hogy jövőre is így fog viselkedni az már tényleg parasztság. Én biztos nem hagynám, hogy valaki így bájon velem és biztos nem mennék megint velük. Ezen kívül kb. semmibe venném őt egy ideig, hogy érezze ő is milyen érzés, ha már szavakból nem ért.

De a legjobb megoldás lehet, hogy az lenne, ha otthagynád és keresnél egy normális srácot.

2017. aug. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a lényegretörő válaszokat! Amikor a nyaralás után összevesztünk, felmerült a szakítás, de végül nem lett belőle semmi. Az a baj, hogy nagyon ragaszkodó vagyok... De elgondolkodom az egészen, nyaralni pedig valószínűleg nem megyek velük. Köszönöm, hogy gyorsan és megértően válaszoltatok! ❤
2017. aug. 6. 11:10
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha ezzel együtt jó volt - vagy netán jóvá tehető (pl. már tudod, hogy ott milyen programok/lehetőségek várnak), akkor miért ne?


Ha meg fika lenne az egész, akkor hagyd a fenébe AZT a nyaralást.

2017. aug. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy paraszt.
2017. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az a megoldás, hogy nyaralni nem mész. Sajnos a nyaraláson történtek csak jobban előhozták azt, ami egyébként is a probléma, hogy nem vagy neki fontos. Attól, hogy nem mész el, ugyanabban a fos kapcsolatban fogsz maradni.
2017. aug. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, utolsó. :'(
2017. aug. 6. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!