Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan nő, akit bántalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, akit bántalmaztak már párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mi történt,különváltak útjaitok,vagy együtt maradtatok ? El tudtad ezt felejteni,és meg tudtál bocsájtani neki ?
2017. aug. 6. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Tele van ilyen kérdésekkel a GYK. Mindenki aki tanácsot kér az őt bántó pasijával kapcsolatban, az azzal nyit, hogy "adjatok tanácsot, de szakítani nem fogok, mert szeretem". Szerinted?
2017. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
40%
Maradnak az egressziv pasijukkal,mert legalabb izgalmas az elet vele,ennyi
2017. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én leléptem,de előtte a kést a nyakára tettem.
2017. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fish1 ***** válasza:

Külön, de nem rögtön akkor, hanem pár hónappal később.

Elfelejteni nyilván nem lehet, de a megbocsátás fontos, mert a haraggal tulajdonképpen saját magamat mérgezném.

Egyébként egy nagy tanítás volt az egész, mert egy ilyen dolognak mindig vannak előjelei, más kérdés, hogy észre akarom-e venni vagy sem. Mint mindenhez, ehhez is két ember kell. Olyan nincs, hogy csak az egyik tehet arról, hogy elfajulnak a dolgok.

2017. aug. 7. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, első pár alkalommal legyintettem, hogy stresszes és azért beszél velem ingerültebben, meg kaffogva.


Aztán mikor ezek rendszeressé váltak, meg ha olyanja volt, terrorizálni kezdett az ágyban (random nekem esett, szpatott, vagy hiába sírtam hogy fáj amit csiál, csakazértis kielégült bennem), kidobtam.


Persze fogadkozott, hogy igy meg úgy megváltozik, de nem hittem neki.


Ez volt, két éve, én egy éve boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatban élek a kedvesemmel, ő meg egyedül tengődik, és állandóan utánozza a facebookra kitett képeimet (ugyanolyan stílus pl épületnél, ilyenek). Szerintem nincs túl rajtam, de leszarom. Ő baja, hogy nem becsült meg.


28n

2017. aug. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Úgy gondolta, hogy vicces lesz ha utánam jön egy buliba (nem ittam, nem pasiztam) és hazarángat. Amikor mondtam, hogy nem megyek haza, mert jól érzem magam akkor ő úgy gondolta, hogy nekivág párszor a falnak és kirángat.

Aztán elöntötte az agyamat a foooos és tökön rúgtam, majd megindultam hazafelé.

Rögtön otthagytam, bár hónapokig zaklatott és fenyegetett.

2017. aug. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!