Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogy szeret-e mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dina0119 kérdése:

Nem tudom hogy szeret-e mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki megszólna,az érzéseknek nem lehet parancsolni.35éves vagyok a pasim 21.fél éve bagyunk eggyütt.Nem ugy viselkedikint a korabeli fiatalok.Sajnos meghalltak a szülei igy 17évesen fel kellett nőnie.Én biztos hogy nagyon szeretem.Nagyon féltékeny tipus vagyok.Tudom hogy nem szép dolog de megszoktam nezni a telefonját is mikor alszik.Láttam hogy szokott beszélgetni régi ismerőseivel is akik közt vannak lányok.Amikor én kérdőre vonom mindíg összeveszünk ezen.Persze neki azt mondom hogy megint hallottam vissza h mással is beszélget.Láttam a számítógépen is és az veletlen volt hogy kerestem az előzmények között a volt barátnője képeit nézte amiket feltett.Megkérdeztem és letagadta h ő nem nézte.Egyedül él én is egyedül élek.Van hogy 1hetet is ott vagyok nála.Olyankor onnan megyek dolgozni és ha nincs otthon akkor oda megyek haza munka után mig ő dolgozik ugyanúgy ott vagyok.Azt mondja szeret de én félek hogy elveszítem és csak azért van velem mert jelenleg nincs más.De amint találna akkor dobna.Volt egy szitu is összevesztünk de nem szakítottunk,és egy volt osztálytársának irogatott hülyéskedtek és irta h aludjon ott,majd alszik a fdön,meg mikor találkoznal.Nagyon rossz igy egyszerűen nem tudom mi tévő legyek vele kapcsolatbam.Tudnátok segíteni?
2017. aug. 7. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Látod, hogy nem működik. Te megőrülsz a féltékenységtől, és talán van is erre okod. Miért nem keresel egy ronda 40-est?
2017. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A feltekenykedeseddel eluldozod, eleg gyorsan. A bizalom dontes kerdese. Ha ugy dontesz hogy bizol benne es nem kutatsz tobbet, nem feltekenykedsz akkor van a legjobb eselyed arra hogy veled maradjon. Meg ha szeret is nincs ra garancia hogy nem hagy el egy 10 evvel fiatalabb noert, de arra sincs semmi alapod hogy elhagyna.
2017. aug. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyebkent orvosnal a helyed.
2017. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!