Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmről kiderült, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lac136 kérdése:

Barátnőmről kiderült, hogy megismerkedésünk előtt egy évvel pénzért feküdt le pasikkal. Napokban tudtam meg és nem tudom hogy mihez kezdjek ezzel rákérdezzek nála vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
2017. aug. 8. 14:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

telefonjából

nekem tönkrement és oddadta a régi telóját

2017. aug. 8. 14:51
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt beszéld meg vele, mielőtt bármit is csinálnál.
2017. aug. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
én tuti számonkérném, h hol az a sok pénz, amit otthagytak nála és minek bszta el olyan felelőtlenül, ha nincs meg.
2017. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Míg semmit sem tudsz, ne hidegülj.
2017. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mi volt a telójában? Sms ek?
2017. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

igen sms ek mit mennyiért stb.

de mindenképp beszélek vele erről

2017. aug. 8. 17:44
 17/18 anonim ***** válasza:
Végül mire jutottatok?
2017. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen ezzel az a legnagyobb baj, hogy felelőtlen, mondhatni buta...

Ha már nem csinálja, akkor törli az osszes üzenetet, amiből kiderülhet. Nem csak a te kezedbe kerülhetett volna. Ha meg csinálja még és ez egy sablonüzenet, amit minden érdeklődőnek azóta is elküld, akkor nem szép tőle, hogy nem mondta neked

2017. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!