Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsra van szükségem?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok... Párommal aki 25 éves, 3 éve vagyunk együtt... Szeretem, de elmúlt a szerelem, mert 1 éve már hogy nincs köztünk szexuális kapcsolat és folyton visszautasít. Nem tudok vele szakítani mert érzelmileg kötődöm hozzá és tudom nagyon nehezen viselném, de nem érzem már nőnek magam mellette.... Nincs komoly indok: nem híztam el, ugyanolyan vagyok, mint mikor összejöttünk, és nem gondolom, hogy megcsalna bárkivel is. Egyébként ő is ragaszkodik hozzám, és neki annyira nem hiányzik a testiség.


Nincs szükségem senki másra, csak le akarom zárni ezt a kapcsolatot vele, de nem megy... Ebben kérem a segítségeteket, hogy hogy "hagyjam el" tulajdonképpen. Nem akarom tovább vesztegetni a fiatal éveket boldogtalanságban, magányban..


2017. aug. 8. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd neki már engem szeretsz és őt már nem csak barátként tekintesz rá és én megadom, hogy igazi nőnek érezd magad testileg lelkileg ő meg nem.
2017. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele, hogy ez így neked nem jó, ha még nem tetted meg és ki tudtok-e alkudni valamit ami mindkettőtök számára még jó. Ha nem megy, akkor nincs harag, de szakítani kell, mert amit csináltok az megcsaláshoz vezet a te részedről. Lehet, hogy félsz egyedül, de tedd ezt meg, mert csak még kutyábbul éreznéd magad miatta.

31/f

2017. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lehet azt ki kellett volna hangsúlyozni, hogy köszönöm nem kérek "ajánlattevő" leveleket, és nem akarok ismerkedni sem.


Ki akarok lépni egy kapcsolatból, és nem átugorni akarok egy másikba. Szerelmesen kezdtük, és életünk végéig terveztük, most meg itt tartok, "csak" 3 év után... Vegyétek komolyan a segítségkérésem kérlek.

2017. aug. 8. 20:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj!Nincs erzelem,nincs testiseg kozotetek,erre gondolj van ertelme eggyutt maradni?egymas ideit huzni?Gondolkodj mar el,semmi ertelme.Az nem kapcsolat hogy erzelem nulla a megszokas nem megoldas legy hatarozott eros es vess veget ennek mert legbelul te is tudod ennek nincs jovoje!
2017. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy 25 éves ember nem értem, hogy nem bírja megkívánni a fiatal barátnőjét 1 éven keresztül? Számomra ez teljesen érthetetlen...ha se szerelem se testiség, akkor minek voltatok együtt és vagytok is még? Engedjétek el egymást megmondod neki te ebben már tudsz tovább részt venni, mert neked kell a szerelem a testi vonzalom is, akit szeretsz, ha nem érti meg , akkor is hagyd ott. Impotens a srác vagy mi a probléma? Csók azért volt? Vgay petting legalább?
2017. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tuti hogy félrekufircol,majd szerinted a pasid bírni fogja 1 évig..ezt te sem gondoltad komolyan!
2017. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs komoly egészségügyi vagy pszichés oka, el sem tudom képzelni, hogy egy 25 éves fiatal ember hogy tudja elviselni az életét szex nélkül?! El teljesen abszurd. Arról nem írtál, hogy ő ezt mivel indokolja. Nyilván túl vagytok már pár beszélgetésen ebben a témában. Az biztos, hogy ez így nem élet.


Szerintem mondd meg neki, hogy 20 éves vagy, 1 éve nem nyúlt hozzád a párod, ez a tény tönkre teszi az önérzetedet, nem érzed magadat nőnek, kiábrándított, és így ez a kapcsolat nem folytatható. Egy nőt sem lehet megalázni azzal, hogy 1 évig nem nyúlnak hozzá. Abszurd. Lépj hamar!


25/N

2017. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te csak azt gondolod hogy nincs senkije..
2017. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!