Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm lejelszavazza és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lejelszavazza és rejtegeti előlem a telefonját? Mik lehetnek a kiváltó okok?

Figyelt kérdés
Régebben volt már vitánk erről, és bevallom őszintén volt hogy belenéztem a beszélgetéseibe, de utána valahogy jó érzéssel töltött el hogy nem csalt meg és még jobban éreztem hogy szeretem, tudom ez nem épp az sugallja hogy bízok benne de mégis jó volt, ahogy ő is belenézett az enyémbe. Mégis mostanában még zuhanyzáskor is direkt elrejti előlem a telefonját, lejelszavazza, amikor megnyitja a messengert zavarba is jön és gyorsan becsukja hogy meg ne lássam, én meg mindig ott hagyom mert nem zavar az se ha belenéz a beszélgetéseimbe, nincs előtte rejtegetnivalóm. Köszi a válaszokat előre is!

2017. aug. 9. 21:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Én is jelszavazom a telefonomat, és ehhez nem kell párkapcsolat, egyszerűen senkinek semmi köze hozzá. Amit akarok, úgyis megmutatok másnak.
2017. aug. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván ha renteni akarok valamit törlöm nem jelszavazok. A jelszó túl feltünő.
2017. aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg zavarja hogy egy hülye fa.sz vagy, aki hírből sem ismeri a privát szféra fogalmát.
2017. aug. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Soha nem csalnám meg a párom, meg nem is szoktam szexchatelni meg ilyen marhaságok, de ha kitalálná hogy nézegetni akarja a beszélgetéseimet, akkor én is jelszavaznám meg vinném magammal mindenhova a telefonom....

NEKEM nincsenek előtte titkaim, de ha pl a barátnőm ír nekem valamit, ahhoz bizony SEMMI köze. Az ismerőseim magánéletét semmi joga nincs háborgatni.

2017. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is kód van a telefonomon. Senkinek semmi köze hozzá.
2017. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is jelszavas, de nincs rejtegetni valóm. Ha kéri, megmutatom bármikor. Nem fordítom el, hogy ne láthassa.

Egy kapcsolat alapja a bizalom. Ha ellenőrizgetni kell a másikat, akkor ott valami nagyon nem oké. Főleg ha ettől érzed, hogy jobban szereted.

2017. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Haha, engem a az legjobban zavarna, ha latna egy beszelgetest amiben epp a legujabb bolonderiajarol panaszkodok egy baratnömnek. Mas rejtegetnivalom nincs.
2017. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A legrosszabb ***** válasza:
53%
Az én exeim is mindig mindent lekódoltak, ők viszont mindig mindenembe belemásztak, beletúrtak, kutakodtak. Telefont, gépet, pénztárcát, mindent tüzetesen átnéztek. No persze nem előttem, hanem amikor nem voltam otthon. Nem érdekelt, csinálják csak. Aztán valahogy belefáradtam abba, hogy én nyitott könyv vagyok számukra, ők meg mindig titkolnak valami kis hülye, jelentéktelen apróságot. Természetesen megcsaltak. Túlságosan is bíztam bennük. Mindkettőt kihajítottam a retekbe.
2017. aug. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
Nem akarja, hogy tudj a másik pasijáról.
2017. aug. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
7%
Végtelen sajnálatom, barátom. Legjobbat néked. ))
2017. aug. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!