Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm lejelszavazza és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lejelszavazza és rejtegeti előlem a telefonját? Mik lehetnek a kiváltó okok?

Figyelt kérdés
Régebben volt már vitánk erről, és bevallom őszintén volt hogy belenéztem a beszélgetéseibe, de utána valahogy jó érzéssel töltött el hogy nem csalt meg és még jobban éreztem hogy szeretem, tudom ez nem épp az sugallja hogy bízok benne de mégis jó volt, ahogy ő is belenézett az enyémbe. Mégis mostanában még zuhanyzáskor is direkt elrejti előlem a telefonját, lejelszavazza, amikor megnyitja a messengert zavarba is jön és gyorsan becsukja hogy meg ne lássam, én meg mindig ott hagyom mert nem zavar az se ha belenéz a beszélgetéseimbe, nincs előtte rejtegetnivalóm. Köszi a válaszokat előre is!

2017. aug. 9. 21:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a baromságot.

- ma a telefon csak megcsalásra használatos ?

- PRIVÁTSZFÉRA

- régen sem bontottuk ki a másiknak érkezett levelet, igaaaz ?

- igaza van, hogy jelszót használ, senkinek semmi köze hozzá, mondom SENKINEK. Ha ezen múlik a kapcsolat, nem a bizalmon, akkor az kuka, vagy valamelyik birtokolni-kisajátítani akarja a másikat, meg leskelődni utána.

- ne azért rohanjunk egymáshoz haza, mert otthon "birtokolnak" és 5 perc késésért 10 maflást kapsz.


Csak úgy :

Régebben megismerkedtem egy lánnyal reggel 8-kor. Délután 5 kor egy Wellness Hotelban kötöttünk ki, a szobába felérve ledöntött az ágyra és úgy leszo....t, de olyan atom módon, köpni-nyelni sem tudtam.

Utána vacsora, aztán pancsolás stb. késő este szobába fel, aztán csipogott a telefonom, SMS-el, én a fürdőben volta.

Kijövök, és látom, hogy kezében a telefonom és olvasgatja. Sztetek ?


Kb. 15 perc múlva a vasutállomáson ült, mondjam tovább ?

2017. aug. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
49%
Öreg! Hallottál már a magánszféráról!!? Semmi közöd hozzá! Ennyi.
2017. aug. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%

Semmiféle olyan magánszféra nem fér bele egy párkapcsolatba, amit rejtegetni kell másik előtt.

Barom voltál azokkal a turkálásokkal, a háta mögött - szóval lehet simán az az ok.

De van ok, a nélkül nincs semmi változás.

Nálunk is pin kódos a belépés, és mind a ketten tudjuk a másikét- nemigen fordult elő, hogy belemásztunk volna bármiért is.

2017. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%

"Semmiféle olyan magánszféra nem fér bele egy párkapcsolatba, amit rejtegetni kell másik előtt."


Értem, szóval ha mi összejöttünk, onnantól kezdve az ismerőseimnek se lehet privát szférája. Onnantól kezdve bárkinek köze lehet hozzá, hogy melyik barátommal mit csinált az alkoholista apja, mi a problémája az anyjával, milyen meglepetéssel készül a párjának, milyen szexuális segédeszközt vásárolt, milyen konfliktusa van a munkahelyén, stb, stb. Nyilván meg kell ezeket mutatnom a páromnak, pont rá tartozik....

Őszintén, én kiakadnék, ha a magánbeszélgetéseinket egy barátom pasija/csaja olvasgatná, de nagyon... majd ha azt akarom, hogy tudja, akkor elmondom neki.

2017. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
24%

#14, te milyen bárkiről beszélsz??

"Onnantól kezdve bárkinek köze lehet hozzá, hogy melyik barátommal mit csinált az alkoholista apja"

2017. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
82%

#15

félreértettél valamit... #14 jól fogalmazott, csak értelmezni kell tudni a szöveget. "Bárki" alatt az épp aktuális partnerét érti, akit megismert. A barátai szempontjából az új pár egy senki. Nem ismerik, pont olyan mintha a buszon a melletted álló olvasná... Akinek semmi köze hozzá. A baráti kapcsolat a két barátról szól, nem a barátokról és azok partnereiről.


Kérdező:

Semmi közöd hozzá mit ír. Lehet a barát, akit te is ismersz pont azt ecseteli, hogy előző éjjel megerőszakolták. Amit a legjobb barátjának elmond lelki támogatást várva. De rohadtul nem akarja rákötni mindegyik/bármelyik haver orrára.

Vagy másik példán keresztül: szívesen olvasnád amint épp azt panaszolja, hogy tegnap este már megint szar voltál az ágyban? Nyilván nem növelné a vonzerőt.


Hagyd meg a kis magán szféráját. Ha attól félsz, hogy másokkal flörtöl, lehet tenni érte, hogy Te is kimutasd az érzelmeid. Udvarolj még ha rég együtt is vagytok. Bizonyítsd be, hogy Te vagy neki a jobb választás.

Ha meg akar csalni, vagy már nem szeret, akkor előbb vagy utóbb úgy is megteszi. Ha véget akar vetni a kapcsolatnak, úgy is véget vet.

Ne azért teperj majd még jobban, mert épp akad egy rivális, hanem azért mert őt szereted.

Ha nem teszel érte és elviszik előled, akkor magadra vess! És ne sírj utána, amiért elhagyott. Valamit biztos nem jól / nem elég jól csináltál. Vagy lehet minden tökéletes volt, csak jött nála valami.

Megint egy opció, hogy ha meg is csal, de téged szeret, veled marad, mert egyszeri alkalom volt. Akkor azt szeretnéd tudni? Jobb ha nem tudod, mert onnantól borul a bizalom és előbb vagy utóbb a kapcsolat rovására megy. Ritka esetben képesek az emberek kezelni és elfelejteni egy ilyen tudatot.

Szóval egy elhagyásnak ezer oka, módja lehet, amin nem az változtat, hogy olvasod az üzeneteit vagy sem... Tehát ne olvasd, hagy a telefonját ahol van. Ha közös ismerősötök hívja, talán felveheted és megmondhatod neki, hogy visszahívja.

2017. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
60%

#16

Köszi, igen, így értettem, örülök, hogy valakinek sikerült megértenie :)

2017. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!