Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy figyelmeztess...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy figyelmeztessem finomat a haveromat, hogy a csaja egy ribizli?

Figyelt kérdés

Nem akarok kavarni de úgy érzem muszáj. Szóval van az egyik haverom, és új nője van pár hónapos a dolog. A csaj irtó jól néz ki ez igaz, kicsit túl jó is hozzá szerintem :D Persze csak vicceltem, mindig ilyen jó csajai voltak nemtudom hogy csinálja. A lényeg hogy hétvégén voltunk együtt egy ünnepségen ahova ugye haverom is hivatalos volt de elhozta a csajt is. Na és a lényeg, hogy a csaj elég merészen jött el amúgyis mert ilyen testhez passzentos ruhát vett fel és eléggé durván bevállalós volt amúgy is de nem is vett fel melltartót hozzá szóval volt amikor simán látni lehetett a mellbimbóit a ruhán keresztül, elég sokszor volt ilyen. Na és eleve ez milyen már, szerintem ez nagyon gáz, oké hogy valaki mutogatni akarja hogy jó alakja van de azért melltartót illene felvenni nem? Nekem már ezek után nem is kéne ilyen csaj.

A másik meg, hogy egész este valahogy furán nézett rám, nem akarok kombinálni de mintha bejönnék neki. Eleve csomót beszélgetett velem kérdezgetett rólam stb mert még nem annyira ismerjük azért egymást. Mindig mosolygott is stb. Meg amúgy jól elhülyültünk, táncoltunk is egyszer akkor is volt hogy a mellei párszor hozzám értek.

Aztán elkezdett úgy csinálni mintha nem is érdekelném pedig előtte csomót beszélgettünk, lehet rájött feltűnő a dolog aztán ment haveromhoz. Am meg ok nélkül nem kedveskedik meg mosolyog valaki egyfolytában a másikra pláne ha az ellentétes nemű. Ha az én barátnőm lenne tuti nem engedtem volna neki, hogy így jöjjön el, mindenki csorgatta a nyálát tök látszott.

Kérdeztem utána finoman haverom ma, hogy mi újság hogy érezték magukat stb aztán csak áradozott a csajról. Majdnem mondtam pfff nem kéne... Szóba hoztam a ruhát is de csak mondta, hogy ugye milyen csinos volt? Mondom ahhha... Nem illenek össze szerintem nem lesz ez tartós. Meg mondanám haveromnak de nem akarok balhézni. Majd a saját kárán megtanulja úgyse hallgatna rám nem? Csak nehogy aztán én legyek a hülye mert rámmászik a csaj, mondjuk én megnevelném az tuti, haveromhoz nem illik.

Ilyenkor mit csináljak? Inkább semmit? 24 évesek vagyunk a csaj 19.


2017. aug. 9. 23:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%
Én vágom mit akarsz mondani. Mondjuk én nem voltam ott, nem ismerem. Te azért többet le tudtál szűrni. Vannak akik szerintem direkt ezeket a nőket keresik. Nekem is van haverom aki állandóan ilyen nőket szed fel, aztán meg nekem csodálkozik, hogy miket művelnek a csajai. Én sosem szóltam neki arról, hogy mit látok. Az ő döntése, az ő nője, az ő élete. Max azt mondtam meg neki amikor szakításuk után rámmászott a friss exe. Koptattam, nekem nem kell ilye nő. És elmeséltem neki a sztorit, hogy tudja neg nem döntött rosszul amikor dobta a pitshát. Ismerek rendes viselkedésű kirittyentős, prosti kinézetűt is, de az azért ritka.
2017. aug. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%

Az alábbi képen lévő csaj is testhezálló ruhát vett fel melltartó nélkül:

[link]


És egyáltalán nem néz ki rib@cnak. Honnan tudjuk, hogy nemcsak te túlzod el?

Egyébként meg beszélgetett veled és kedves volt? A lányok többsége próbál mindig kedves lenni és mosolyogni, én is ilyen vagyok, még ha az utcán szólítanak le random és idegestenek, akkor is egy erőltetett mosolyt teszek az arcomra. De elárulom neked, hogy valószínű, azért volt kedves veled a csaj, mert a pasija haverja vagy és jó kapcsolatot akar veled ápolni.

És mivel tetszik neked a nő, ezért bemesélted magadnak, hogy "úgy néz rád". Nem tudtad objektíven kezelni, átlátni a helyzetet, mert azt akartad látni, hogy neki is bejössz te.

2017. aug. 10. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%

Jaj, szóval leqrtad volna te is a lányt, de ugye a haverod varrja jelen pillanatban?

Erre most le akarod vakarni a haverodról valahogy, hogy megqrhasd! Szèp kis barát vagy, nem mondom.

Egyèbkènt meg 19èvesen mièrt ne mutogathatná magát?? Mèg peckesen áll a melle, a ruha eltakarja, szóval nincs kint. Hogy átlátszik a bimbója? Hàt istenkèm, van aki lógós mell, hàjas has kombóval vesz fel passzentos ruhát, hát èn is inkâbb a feszes testű kislányt nèzegetnèm!!

Te meg keress már egy másik lyukat, ne a haverod lúvnyájába akard beleverni a fszod!

2017. aug. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%

Mire is akarod figyelmeztetni a haverodat? Hogy nem volt a csajon melltartó? Gondolom észrevette. Hogy mosolyog és kedves mindenkivel? Gondolom, észrevette.

Te viszont bele vagy zúgva a csajba és többet képzelsz bele, mint kellene. Kedves volt veled, táncoltatok...aztán kezdett úgy csinálni, mintha nem is érdekelnéd és ment a haverodhoz. Drágám, azért mert ne is érdekled, elhülyült veled de amikor látta, hogy hogy nézel rá, és mindjárt rá fogsz nyomulni, szépen visszament a sráchoz, nehogy kellemetlen helyzetbe hozd. Nem csinált ő semmi rosszat és nem is gondolt semmi rosszra, ellentétben veled.

2017. aug. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14%

Úgy gondolom, mint a 11-es, szal ahhoz, hogy vágjuk, miről beszélsz, kell egy kis tapasztalat(mert az itteni válaszolók felének semmi nincs) illetve objektivitás (mert az meg a másik felének nincs, mivel magára ismer).

Szal a mi baráti társaságunkban is voltak ilyen nők, aztán én nem foglalkoztam velük, inkább kerültem őket.

Rohadt szánalmasnak tartom az ilyen nőket.

Idővel persze mindig kibukott a dolgot, persze azért szépen meg lettek alázva ;)

2017. aug. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kedvesen beszélgetett veled, aztán te berúgtál, utána meg került.

"Ha az én barátnőm lenne tuti nem engedtem volna neki," - ne aggódj, sohasem lesz értelmes barátnőd.

2017. aug. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Haver szereted a ribizlit?

Mert a csajod az!

2017. aug. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

lol...


volt mar csajod egyaltalan?

2017. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!