Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes folytatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes folytatni egy kapcsolatot miután a barátnőmet egy sugardaddy társkeresőn kaptam rajta?

Figyelt kérdés
A félreértések elkerülése végett egyik ismerősöm jelezte felém az esetet néhány hónappal ezelőtt, persze volt nagy kiakadás, veszekedés, erre bnőm arra hivatkozott hogy így akart engem féltékennyé tenni miközben nem is voltam fent az oldalon, ráadásul amikor megkérdeztem hogy képzelte ezt, azt mondta hogy valahogy a tudomásomra hozta volna hogy fent van, miközben már vagy egy hete fel volt regisztrálva oda. Azóta bennem van a tüske, nehezen tudok szabadulni ettől az emléktől és az undortól ami anno elfogott, egyelőre még kapcsolatba vagyunk de nem tudom mit tegyek, egyszerűen felőröl...:/

2017. aug. 10. 10:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért lehengerlő, hogy ebben a témában minden válaszoló egy véleményen van. Ilyet se gyakran látni.
2017. szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Hàt ne is haragudj de amit leirtàl a bnődről az jön le hogy gazdag pasit keres aki tàmogatni fogja anyagilag mivel diàkhitele van .Szeret téged és ragaszkodik hozzád ezért nem tud elengedni.Sajnos ez igy nem fair a csajod részéről ha téged vàlasztott akkor neakarjon màs pasikkal ismerkedni.Gerinctelen lotyó .
2017. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem érdemes folytatni.Gondold csak végig előbb utóbb talâl magànak gazdag pasit aki anyagilag tàmogatni fogja és elfogja tőled szedni mellesleg a bnőd meg még hajlik is a pasi felé te meg talonban leszel.Beadja neked hogy jajj szeretlek hisz tudod néha bedől neked ennyi .Igy fog jatszadozni veled belédrug aztàn meg kedves lessz jóvàakarja tenni és te hiszel is neki aztàn megint jönni fog a gazdag tehetős pasi akinek szintén majd befog dőlni.Ne legyen igazam de sajnos az ilyen nők nem sokat fognak vàltozni később sem.
2017. szept. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Magyarul egy pénzéhes csaja kit majd tartson el a párja, azt majd lebegteti a diplomáját, ha vmit ér. Mivel írtad,hogy simán meghivatja magát ergo, elso adando alkalommal már másokkal haverkodik. Ki tudja már nem cseréltek e számot. Van olyan haverkodó csaj, de van aki más(ezt te tudod eldonteni te "ismered")de szerintem aki ilyen oldalra regisztrál vagy vmi bizonygatász vár v te csak alkalmi eltarto vagy akivel megjelenhet.
2017. szept. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Elobbi vagyok, rákerestem erre az oldalra. És mennyi ilyen ember van aki el akarja tartatni magát, bezony et az oldal ilyen hiába a szép korités mellé:D a lényeg gazdag pasit keres,hogy "munkanélkuli" legyen:D
2017. szept. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi újság azóta?
2017. szept. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi véleményeket eddig elég nagy az egyetértés hogy ki kéne adnom az útját nekem is mindenki ezt tanácsolja ismerősi körből...
2018. jan. 6. 22:49
 28/29 anonim ***** válasza:
Úgysem fogsz vele szakítani látom rajta. Majd a csaj fog dobni téged :)
2018. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Jézusom, augusztus óta még mindig vele vagy???
2018. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!