Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség igénytelen a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség igénytelen a barátnőm?

Figyelt kérdés

kb másfél hónapja együtt vagyunk, fülig szerelmes belém. Jól megvagyunk stb. Élsportoló és tényleg nincs semmi kivetnivaló az életvitelében, precíz, összeszedett. De a bajom az, tudom hogy dekoratív csaj, csak néha nem érzem csajnak, mikor sétálunk az utcán akkor szúrós pillantásokat kap állandóan más csajoktól, rám meg kérdőn néznek. Nem sminkeli magát, és csajos cuccai sincsenek. Ezzel meg pont megöli a nőiességét. Mert ha foglalkozna magával akkor tényleg a szolár ku*vák elbujhatnának. De pl zavar a havi egyszeri szörtelenítés pl a lábán, hó végére nagyon zavaró feltünni vele forgalamas helyeken stb... Mit mondjak neki megsérteni, megbántani nem akarom. Én tényleg szeretem csak néha kezdek kiábrándult lenni, pont az ilyen dolgok miatt. :-(

mit mondjak neki hogy változzon?

Jah és nem várok túl sokat tőle, csak az alapvető dolgokat, nem plázacicát akarok faragni belőle...


2010. máj. 24. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
A sminkelés hiánya nem tudom miért baj. A nőies ruhákban meg ha nem érzi jól magát, akkor kár erőltetni. Viszont a szőrtelenítésre beszéld rá. Mond meg neki, hogy téged zavar. Lehet durvának hangzik, de szerintem jobb az őszinteség. A leírásod alapján fiús csaj, nem hiszem, hogy ezen megsértődne. Az meg ne érdekeljen, hogy hogy néz rá a többi csaj az utcán. Mások miatt jársz vele vagy magad miatt?
2010. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Én is így vagyok a párommal (nő vagyok).

Régebben egyszínű pólókban járt, elmondtam neki, hogy jobban állna, ha más színekkel is próbálkozna. Elvittem egy boltba, ahol olyan pólókat találtunk, amilyet még soha nem vett, magyarán kék színűeket (mert eddig ilyen khaki színűekben volt). És hihetetlen jól áll neki. Pedig nem drasztikus változtatás. Meg pl. a haja. Egyszer voltunk úszni (nem túl hosszú volt a haja, de nem csinált vele semmit) és ahogy kijött a víz alól hátra fésülte a haját a kezével és én meglepődtem, milyen jól áll neki. Megmondtam neki, azóta is úgy zselézi.


Én sem akartam átalakítani, egy tökéletes pasit csinálni belőle vagy megváltoztatni azt, aki. Én szeretem őt, csak ennyi kis újítást mutattam meg neki, hogy ha akar, ennyit is képes kihozni magából.

2010. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam meg pont forditva volt, csak sminkelte magát, de a reggeli arcmosásrol nem is hallott.. aztán mikor már tiszta zsiros volt az arca én se birtam tovább!
2010. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

és te borotválkozol min heti 1x? intim részen is? mindig? naugye...

csinos vagyok,egoizmus nélkül is...de sminkelni max szemceruza,nincs hozzá kedvem,nőcis rucikhoz megint,farmer+poloban az életemet le tudnám élni...

hogy télen 2 hónapig is nincs borotválva a lábam? és? párom látja,meg én,ne ezért szeressen,én se szolok,ha ő nem képes megborotválkozni 3 hétig,és alul szur,felül meg mint a hajléktalan:D

kompromisszum nagyfiú...

2010. máj. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen borotválozok, heti 3x... jó a smineket nem várom el, meg nem is szeretem, de mindennek van egy határa. Mivel én nem voltam himsviniszta, te se itéld el a férfiakat egyböl. És hidd el ez nem elvárás, hanem jó lenne ha lenne. És érsd meg nem pláza cicát akarok, vagy hasonló, hanem nőieséget, neked lehet bírja a páros a csubakka lábat én nem, nembeszélve hogy télen nem mutogatod magad hogy szörös a lábad, de nyáron mikor rövidgatyában, vagy strandon is szörös vagy, akkor utálatot keltessz... Én elfogadom, mert szeretem és ezért nem szakítanék stb. Csak tudod az emberek itélkeznek mások fölött nagyon gyorosan. És elöszőr mit nézel meg egy emberen? a külsejét.. Lehet neked 3 diplomád ha csövesnek néznek, sajnos ilyen ez a rohadt idealista világ...
2010. máj. 24. 13:18
 6/7 anonim ***** válasza:

ellentmondasz magadnak...

téged nem érdekel igy szereted,utána meg már az emberek mit mondanak...

ha én szeretek valakit,és elfogadom,hogy képes 3 hétig nem borotválkozni,akkor teszek magasról arra hogy mit gondolnak az emberek...ő jol érzi magát igy,akkor nekem is jó...

és nem nő csubakkásra a lábamon a szőr,max másfél centi,és szőkésbarrna,közelről látszik,ne nézze akinek nem tetszik

nyáron se...

23/N

2010. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy élsportoló lányról beszélsz. Sportol, tanul közben. Inkább annak örülj, hogy a kis szabadidejét rád fordítja, s nem magára. Inkább szeresd, megérdemli.

24/F

2010. máj. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!