Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek értelme? Mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek értelme? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal közel négy éve vagyunk együtt. Én 25 éves vagyok, ő 29. Családi vállalkozásban dolgozik, elég sokat, 9-22 óráig sokszor. Tisztelem és szeretem benne, hogy ilyen szorgalmas, viszont igencsak a kapcsolatunkra kihatással van. Eleinte csak hetente szexeltünk, majd kéthetente, most ott tartunk, hogy több, mint egy hónapja nem voltunk együtt. Próbáltam vele beszélni, mi a baj, nem szeret stb, azt mondja semmi ilyen nincs a dologban, csak szimplán mikor hazaér ilyen későn, örül, hogy él. Nem akarom egyfolytában ezzel cseszegetni, de nagyon fiatal vagyok ahhoz, hogy havi egyszer nyúljon hozzám a párom, megcsalni meg aztán főképp eszembe sem jutna. De ez így nem állapot, és tudom, hogy nem fog kevesebbet dolgozni, mivel ez egy családi vállalkozás és ez a mindene. Viszont hosszú távon ez nem jó, hiszen úgy gondolom, ki fogunk szeretni egymásból, ha havonta vagyunk együtt, vagy még annyiszor sem. Mit javasolnátok?
2017. jún. 27. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szexelni akarsz, kezdd el orálisan kényeztetni a párodat. Ha elutasìt, csomagolj és tűnj el az életéből. Megbeszéléssel semmire sem fogsz menni.
2017. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hiába próbálkozom, mindig azt mondja, pihenjünk. Valamelyik nap is míg fürdött, gyújtottam pár gyertyát, hogy megmasszírozzam stb, bejött a szobába és azt mondta, remélte, nem lesz gyertya, mert ő fáradt és nem akar visszautasítani...
2017. jún. 27. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáljatok kompromisszumot kötni, mondjuk úgy, hogy legalább heti 1 nap a pihenésé és az együttlété. Ha erre sem hajlandó, akkor ennek a "kapcsolatnak" nem sok jövője van.
2017. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem nem érdemes ezt erőltetni. Abban mi a megerőltető, hogy hagyja, hogy megmasszírozd, aztán lovagolj rajta egyet? Ez az ember nem kìván már téged egyáltalán. Nem is érdemes jelenetet csinálni a szakításból sem. Egyszerűen eltűnsz, mire hazaèr.
2017. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, ennek semmi értelme. Minden reggeltől este dolgozik? Nincs semmi szabadnapja? Nem jártok el sehova? Minden nap csak abból áll hogy este befekstik melléd fáradtan, azt kész?
2017. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk engen inkább a közös program hiánya zavarna jobban, gondolom arra se mentek, ha így dolgozik.

Figyelj, én mindig úgy vagyok​ vele, addig meg lehet javítani, amíg van kommunikáció és mindkettő fél elindul a változás irányába. Nálatok nem ez van... Én szakítanék vele.

2017. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is azért kérdeztem rá dolgokra, mert egy dolog a szex, persze az is fontos, de ha arra nincs energia, akkor elvben másra sem, akkor meg igen érdekes ez a kapcsolat. De hát még nem válaszolt a kérdező.
2017. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!