Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kesereg sok férfi azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kesereg sok férfi azon, hogy egy nő sem akar vele lenni?

Figyelt kérdés
Férfiként mondom, valahol megértem. Sok csalódás ért korábban, de 26 évesen azt kell mondjam, megértettem azokat a nőket, akik mindig elküldtek vagy próbáltak levegőnek nézni. Sok olyan férfi van, akivel tényleg jó, érdekes és színes életet tudnak élni, legalábbis jobbat, mint velem. Habár korábban még én is sokszor mondtam, hogy gonoszak, maguknak valók a nők. Ezzel szemben mostanra rájöttem, hogy valójában mint minden ember ők is csak szeretnék a legjobbat, amit megkaphatnak. Ezáltal viszont természetes az, hogy néhány férfi nehezen tud még egyszer-egyszer randizni is valakivel.
2017. aug. 12. 10:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem annak, aki (akár férfi, akár nő) szórakoztatást keres a másikban, és nem "elég érdekes" neki a másik, az a kapcsolat eléggé zavaros. Az ilyen az egóról szól, nem arról, hogy együtt tervezünk, közös jövőt tervezünk "mi". Ezek fellángolások, és ha jön egy érdekesebb, akkor akármilyen érdekes volt az illető, sajnos lapát. Vannak nők is, akik unalmasnak tartják magunkat, de szerintem valakinek az értékét nem az adja meg, hogy milyen programszervező, vagy mennyire él izgalmas életet. Gondolj bele, ha te egy nyugodt, csendes életet szeretnél, és állandóan el kéne játszanod a folyton aktív macsót, akkor egy idő után feladod, mert nem őszinte. És szerintem olyannal éreznéd jól magad (kölcsönösen), ahol nem kell folyton bizonygatni, hanem hasonló az értékszemléletetek.
2017. aug. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 LazyJones ***** válasza:
50%
Nem az a gond, hogy a legjobbat akarják, hanem az, hogy ismeretlenül is leírják az embert. Korábban is kaptam elutasítást, nem egyet, nem kettőt - de az utóbbi pár évben azt veszem észre, hogy még odáig sem hajlandó senki elmenni a másikkal, hogy legalább felszínesen megpróbálja megismerni. Megnéznek egy fényképet, elolvasnak egy 5-10 soros bemutatkozást, és ezek után leírják az embert. Az elmúlt egy évben három olyan nő is volt, aki egy éves ismeretség után megkérdezte, hogy mi miért is nem vagyunk együtt - a válasz pedig az, hogy azért, mert az első hét előtt kosarat adtak nekem. Természetes az, hogy az ember azt keresi, akivel jól érzi magát, akivel boldog, akivel vágynak egymásra. Azt viszont nem tartom annak, hogy ezt az egészet úgy képzelik el, hogy bemennek egy húsboltba, és megveszik a legjobbnak kinéző darabot, és évekkel később panaszkodnak, hogy a párjuk veri, megcsalja, elhagyja, nem szereti őket, vagy szimplán csak kihűlt a kapcsolatuk, és már nem tudják vonzónak tartani őket. Az én környezetemben azoknak van működő kapcsolata és/vagy házassága, akik adtak legalább 2-3 hónapot egymásnak megismerkedésük után, és nem rázták le egymást azért, mert valakinek nem tetszik a hajszíne, mert nem tökéletes az alakja, vagy mert nincs kocsija.
2017. aug. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Elsősorban nem ezen keseregnek, hanem hogy mindezt bunkó, gerinctelen, és sokszor megalázó módon tálalja nekik a többség. A normális közeledésre ne legyen már alap a levegőnek nézés se! Hát még nyílt lekezelés. Sajnos rengeteg tahó van a csajok között, aki azt képzeli, ha valakitől ő nem akar semmit, azt már emberszámba sem kell vennie.
2017. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
30%

Akik itt nyavalyognak a megkeseredettségükben, azok többsége menthetetlen. Mostanra mindenki hibás, mindenkit gyűlölnek, szívük mélyén leginkább önmagukat.


"Sok olyan férfi van, akivel tényleg jó, érdekes és színes életet tudnak élni, legalábbis jobbat, mint velem"


Ez viszont nem feltétlen igaz. Például amikor egy nő azelőtt elutasít, hogy egyáltalán 5 szót váltana veled, akkor nehéz arra gondolni, hogy neki az a fontos, hogy izgalmas, boldog, jó életet éljen.


Főleg akkor, amikor a nő ismerőseim (25-35 közöttiek) jó része is egyedül van, vagy csak alkalmi kapcsolatból alkalmi kapcsolatba szédül, amikben kihasználják, bántják, megalázzák, unatkozik, nem veszik ember számba, de inkább szenved, panaszkodik, sír a szép szőke herceg mellett, és elviseli, hogy dobják 3 havonta, mint, hogy kicsit változtasson a preferenciáin.


Na ilyenkor nem arra szoktam gondolni, hogy mennyire igazuk van, hogy nem kezdenek velem, hiszen más mellett milyen boldog, jó életük van.

2017. aug. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
A kérdező vagy játsza azt a szerepet ami a feminista szótárban "felvilágosult férfi" hogy ezáltal kapjon pár privátot jutalmul vagy igazából nő
2017. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok férfinak lenne igénye kapcsolatra, és kiváló pár lenne belőle, de esélyt se kap rá a nőktől, hogy beteljesítse a vágyait, mert a belső értékeire senki se kíváncsi, a nők döntő többségét csak a pénz, meg a külső vonzza (érdemes megnézni, ha jóképű vagy gazdag a pasas, nem is keresnek nála belső értékeket, míg egy átlagpasast helyből lekoptatnak azzal a kamudumával hogy "nem működik a kémia"). Sok férfi van, aki még naiv és idealista, és nem tudja, hogy a nők feleannyit nem érnek, mint amennyit kínlódni kell velük, csak félmillió elutasítás után ködlik fel bennük, hogy "mi a fsz értelme van az egésznek". Sokkal bölcsebb és egyszerűbb megoldás egyedül maradni, és élni boldogan a saját életedet úgy, hogy nincs a lábadra csomózva ólomgolyó.
2017. aug. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
14:25 : Nem várom, mert megértettem, hogy vannak olyan elvárások, amiknek nem tudok megfelelni. Így pedig mindketten csak kellemetlenül éreznénk magunkat.
2017. aug. 13. 09:03
 8/20 anonim ***** válasza:

Végre egy őszinte kérdező, aki elismerte, hogy meleg :)

Gratulálok és sok sikert kívánok neked a továbbiakban!

2017. aug. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van.

Tenni nem tesznek erte,meg kellene mozduljanak es minden okes lenne.

De ehhez tenni kell,sajnos mi magyar pasik 85%-a borzasztoak vagyunk semmi elet,semmi cel,se kepzettseg,semmi elet.

2017. aug. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%

Egy kicsit off téma lesz:


Erre a 'szeretnék a legjobbat' részre reagálnék.


A mai társadalmunk, illetve a női egyenjogúság egyik legrosszabb hozadéka, hogy cél lett a legjobb keresése, ami ugye már önmagában is fals gondolat, hisz a legjobbra való törekvés azt jelenti, hogy soha sem leszek elégedett.. ergo, az egyik kapcsolatból a másikba fogok ugrálni mert olyan erős és dinamikusa változó ideálképpel érkezem a kapcsolatokba aminek senki nem fog megfelelni.


Gondoljatok bele: ahhoz, hogy olyan embert találjak mint az előző párom (vagy az ideálom), kisebb az esély, mint nyerni 5x az ötös lottón. Nem vicc, tényleg valami eszméletlen pici az esélye. Így nézve, ha az ideálom egyáltalán létező személy, mennyi esélyem van megtalálni ha évente mondjuk 30-40 kapcsolatom is van? Semennyi.


Viszont hányan érkeznek így egy kapcsolatba, hogy csak ezeket az ideálokat keresik? Rengetegen.


Ezt támogatják ráadásul az olyan torz eszközök is mint egy Tinder ahol szinte követelik, hogy mindig a jobbra törekedj. Mindig a jobbat keresd.


Ma szinte minden kapcsolat fentről indul. Magas elvárásokkal érkezünk, követeljük a szerelem érzését és ha valahol sérül ez, máris lépünk a következő kapcsolatba. Nem mentjük meg, nem küzdünk csak megyünk a következőbe, azaz 'szeretnénk a legjobbat'.


Pedig ha lentről indulnánk, elvárások nélkül akkor egyrészt nem csalódhatnánk, hisz lentről esni nem fájdalmas. Másrészt biztosíthatnánk egy erős alapra épülő, hosszú távú kapcsolatot amit a szerelemhajhász verzióban nehezebb kiépíteni.

2017. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!