Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok túllépni azon, hogy többször megbántott a pasim?

Figyelt kérdés

Gyakran említ más nõket a környezetébõl, köztük olyanokat is, akiket alig ismer, mindig valami lényegtelen sztoriba burkolva. Pár hónapja arról kellett leállítani, hogy hagyja már abba ennek meg annak a csajnak a külsõ tulajdonságai fényezését, mert nem vagyok rá kíváncsi. (Fenék, comb, milyen jól tartja magát stb.) Szerinte ezek nem bántó jellegûek, szerintem viszont nagyonis azok. Egy időre tényleg abbamaradt, a legutóbbi ilyen viszont 1 hete történt megint, akkor majdnem szakítottam vele, mire ő azt mondta, ez egy kis semmi dolog. Bocsánatot kért persze, amit elfogadtam, de mindig visszatér nekem ez a rossz érzés és nagyon elszomorít. Hiába mondja, hogy imád, annyira nem tudok hinni neki a fentiek miatt.

Mit tegyek, mi lenne a megoldás?

Köszönöm.


2017. aug. 12. 11:59
1 2
 11/13 Krukutyán Levente ***** válasza:

Mond el neki, hogy ez tényleg mélyen bánt. Ezzel a viselkedésével fájdalmat okoz neked. Tudatosítsd benne.

Ha ennek tudatában is folytatja, akkor gyakorlatilag tudatosan bánt és/vagy ennyire kompromisszum képtelen és/vagy szimplán csak nem szeret -> kuka bármelyik variáció is.

2017. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#11

A kapcsolatunk eleje óta vannak ilyenek, de az volt a legdurvább, amikor az edzőjéről áradozott. Akkor szóltam is neki, majdnem szakítottunk. De másodszorra is eljátszotta ugyanezt, akkor meg a kozmetikusa volt a bomba testű.

2017. aug. 12. 14:52
 13/13 anonim ***** válasza:
#8 Miért lenne tipikus ostoba logika?! Sok férfi folyatja a nyálát, attól még, hogy nem dobja a barátnőjét, még meglépné ha úgy adódna, ismerek jópár ilyet a körmyezetemben. Attól, hogy te ezt ostobának tartod, ez még tény. Megtennék, dobnák, de nem teszik meg, és nem feltétlenül azért, mert annyira szeretik a nőjüket, inkább gyávák meglépni, meg könnyebb bennmaradni egy kapcsolatban. Szerencsére vannak normális férfiak is, ahogy normális nők is, tehát ez nem általánosítás.
2017. aug. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!