Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbi dologról?

Figyelt kérdés
A párunknak megtilthatunk valamit úgy, hogy azt a dolgot magunknak nem tiltjuk meg. Pl.: Én baratkozhatok fiukkal, de ő nem barátkozhat lányokkal. A párkapcsolat szabalyait nem ugy kellene meghozni, hogy azok kolcsönös érvényűek legyenek?
2017. aug. 12. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

SENKI NEM TILTHAT MEG SEMMIT a párkapcsolatban!

Kölcsönös kompromisszumra van lehetőség, de tiltásra sohasem!

Nem szabad a másikat kisajátítani!

2017. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Szabalyok? Mi ez, valami kikepzotabor?
2017. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Milyen szabályok? Milyen tiltás? Hol élsz te?
2017. aug. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
En sem ertem ezt a szabaly dolgot. Olyan emberrel jovok ossze, akinek a viselkedeset elfogadhatonak tartom, ennyi. Nem vezetek be utolag ilyen-olyan szabalyokat, hogy na akkor ezeket matol nem csinalod. A legalapabb szabalyok meg nyilvan egyertelmuek. (Huseg, tisztelet es tarsai.)
2017. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyilván először meg kell beszélni, hogy mi fér bele a kapcsolatba, mi nem. Ha nem egyezik a véleményünk, akkor ennek már ott ki kell derülnie, de az, hogy más embert keretek közé szorítani, hogy ezzel vagy azzal az emberrel nem találkozhat stb.. Ez nekem sok lenne, egy ilyen kapcsolatba bele sem kezdenék, ahol ilyen szabályok felmerülnének. Attól nem kell elveszíteni a saját személyiségünket vagy éppen a régi barátainkat, mert esetleg új párunk van.
2017. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A párommal mikor összejöttünk, akkor elmondta, hogyha lettek volna lány barataim, akkor össze se jött volna velem. Neki pedig szinte csak fiu baratai vannak,de nekem ez ellen nem lehet egy szavam sem, illetve, mar attól rosszul lennék, hogy mit szólna, ha hozzám szólna egy lány. Sok mas dologban is úgy érzem, hogy ó szereti a szabadságát, és úgy varja el a kompromisszumot, hogy neki ne legyen hátránya, ő szabad maradjon, de ez nem kompromisszum. Én úgy gondolom, ha en elvarok valamot a masiktól, akkor azt én sem teszem meg.
2017. aug. 12. 13:59
 7/10 A kérdező kommentje:
* attól rosszul vagyok....
2017. aug. 12. 14:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Kölcsönös megegyezés és betartási szándék alapján,hoHattok szabályokat!Néha kompromisszumot kell kötni.
2017. aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha te igy is osszejottel vele, neked pedig eleve nem voltak lanybarataid, akkor nem igazan van jogod utolag problemazni. Persze ettol meg az o allaspontja sem ertheto, de osszejottetek ezekkel a feltetelekkel, nem?
2017. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tizenhármas ***** válasza:
Elég gyerekes kikötni, hogy a másiknak milyen nemű barátai legyenek. Pláne ha felemás a dolog, de ekkora bizalommal úgysem fog sokáig tartani.
2017. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!