Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok neki fontos, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok neki fontos, ha mindig külön fizetünk?

Figyelt kérdés

Másfél éve járunk a párommal. Én tanulok, mellette egy keveset dolgozom is. Ha randizunk mindig külön fizetünk. Egyszer se volt olyan,max. a szülinapomon, hogy meghívott volna bármire is. Ha kell valami hirtelen, és ő pont megy bevásárolni, akkor elkéri pl a sampon árát. Nekem ez nagyon kínos, főleg, hogy a szüleit lazán meghívja erre-arra,

szóval csak nem az a smucig típus,de nekem ez így nagyon rossz. Nem akarok ráakaszkodni, de nem csak egy nőcske vagyok,akivel párszor összejár,úgy érzem ez megalázó. Fordítva se fogadná el, ha én meghívnám, de nem is nagyon ugrálok én se, az is tény,pont a dolgai miatt. Nem is tudom mi lesz,ha mondjuk később egyikünk elveszítené a munkáját,vagy a gyerekünk dolgait is felesben fizetnénk. Vagy én gondolom rosszul és túl nagyok lennének az elvárásaim?

22l


2017. aug. 13. 10:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Egyenlo felkent kezel. Ennek vannak hatranyai is.
2017. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

A problémádat miért nem vele beszéled meg?

Ennyire bonyolult lenne elé állni a problémáddal?

2017. aug. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Már miért lenne megalázó? Biztosítja, hogy egyenrangú félként vegyél részt a kapcsolatban. Ha ez nem tetszik neked, vagy azon aggódsz, hogyan lesz később, akkor beszélgess vele erről!
2017. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is mondd el neki, hogy ezt érzed.

U.i.: azért egy sampon áráért tartani a markát a barátnőjének, hát nemtom... nőként is égne a pofám, ha ezt csinálnám a párommal.

2017. aug. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Édes kiscicám, hát ez a pasi közös kasszát se akar veled soha, nem hogy közös gyereket!

Sose lesztek egy család, legfeljebb csak lakótársak. És jobb ha tudod, hogy legfeljebb NEKED lesz gyereked. Nektek soha! Annak minden nyűge és költsége a tiéd lesz! Úgyhogy tegyél félre annyit, hogy ha otthon leszel a TE gyerekEDDEL, mert a lakótársad felől éhen is pusztulhattok.

2017. aug. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

felesleges itt feltenni ilyen jellegű kérdést.

nagyrészt úgyis csak leugatnak, hogy anyagias picsä vagy.

a valóságban ezeknek az embereknek még soha nem volt barátnőjük, és csak sajnálják a minimálbérüket egy nőre költeni.

előbb vesznek belőle egy SSD-t vagy GTX 1060-at, minthogy egy nyamvadt 1000 forintos sampon árát átvállalnák :"DD

pont ezért nem szeretem ha olyanok osztják az észt, akiknek soha nem volt semmilyen párkapcsolata, mert fingjuk sincs témáról.

jóindulatból meg gesztusból is meg lehet lepni néha a barátnőnket azzal, "hogy hagyd majd én kifizetem:) "

na pont ezért akinek soha nem volt még nője, az azt se tudja most miről beszélek :D

férfiként mondom hogy az ilyen szarrágó férfiaktól a hideg is kiráz.

nem tudom hogy gondolják az ilyenek, a barátnő az csak egy két lábon járó lyuk?

na meg a te embered is a jövőben, majd ha mindig mentek valahová akkor előtte adat egyeztetés forintra pontosan kiszámolva hogy a helyi hamburgeresnél ki mennyit fogyasztott?

és akkor mondja: izé jössz még 100 forinttal mert kértél majonézt is hambidba.

szánalmasak egyes emberek, aztán meg jönnek ide sírni hogy de "MIÉRT?!?!?! MIÉRT HAGYOTT EL A BARÁTNŐM EGY MÁSIK CSÁVÓÉRT?!?!?!?!!!444"

2017. aug. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, nem élünk még együtt a párommal, de soha eszembe sem jutna visszakérni egy sampon árát. Ennek semmi köze az egyenrangúsághoz. Volt rá példa hogy egy bevásárlóközpontban vásároltunk és felajánlottam hogy majd én fizetem. Ugyanez fordítva is szokott lenni, szerintem ennek természetesnek kellene lennie egy párkapcsolatban.
2017. aug. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5%
Kedvesem miért várod el, hogy más vegye meg helyetted amire szükséged van? Te is megtennéd ezt fordított esetben? Nem értem én ezt :)))
2017. aug. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

szerintem bensőséges és jóleső dolog, ha nagyvonalú vagy a szerelmeddel. nem kell villogni, de meghívni is viszont meghívni egymást tökjó.


én felajánlotttam volna a sampon árát, és ha azt mondja, hagyjam, akkor nem fogok kardoskodni. akkor tudom, hogy mindketten benne vagyunk, hogy ne akadjunk fenn mindenen, ne legyen tételes elszámolás, mert megbízunk abban, hogy a másik nem erre utazik.


az se mindegy, hogy zajlott le a beszélgetés köztetek.


a gyereken kívül másik példa a fogamzásgátló. mikor szedtem, felesben fizettük, és nem is volt gond. de ha felajánlaná, akivel együtt vagyok, hogy ő állja, arra is azt mondom, hogy korrekt. mert én meg az egészségügyi következményeket vállalom egyedül.

(egyébként spirált használok, nem egy ökör ára, szeretem magamnak intézni és fizetni)

2017. aug. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3%
Válaszolók! Az miért nem egyenlőség,hogyha a pasi lemegy a boltba akkor megkérdezi a lányt kell e neki valami, ha meg a lány megy le akkor ő. Vagy pasi megveszi azt a nyűves sampont a lány meg bevásárol vacsorához?
2017. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!