Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irigy lenne a kutyára?

Figyelt kérdés

Kb egy éve fogadtunk be párommal egy fiatal kutyát. Mi 6 éve vagyunk együtt. De sokszor borzasztóan kiakaszt már mert mindig a kutyával van valami "baja". Mindenből a legjobbat szeretném adni a kutyának és erre nem sajnálom a pénzt, a párommal ketten egyébként is elég jól keresünk. De a párom ezt mégis rossz szemmel nézi...


Gondolok itt arra, hogy a kutya kinőtte az ágyát, és vettem neki egy újat 10 ezer forintért. Meg születésnapjára vettem neki egy drágább kutyalépcsőt. Kb ezek voltak a nagy kiadások. De a párom már azon ki van akadva, ha venni akarok a kutyának egy 500 forintos plüsst (imádja a plüssöket), óriási hisztit képes emiatt csapni. Közben ő ugyan úgy elkölt 20-30 ezer forintot horgász holmikra. Aztán meg panaszkodik, hogy nincs ruhája, mert sajnálja arra költeni a pénzt, mert ÉN elszórom az _összes_ pénzünket a "rohadt" kutyára! Holott ez nagyon erős túlzás! De ha egy ruhaüzletbe belépünk, 2 perc után már éhes, szomjas, kakilnia kell, menjünk már haza, stb!


Közben szereti a kutyát, állandóan ölelgeti, simogatja, még szerintem többet is játszik vele, mint én, de felforr a vérem amikor a saját hülyesége miatt nyomdafestéket nem tűrő jelzőkkel illeti! Meg hogy én szórom el az összes pénzünket! Irigyli a kutyától, hogy megkapja a dolgokat amik _alapok_?


2017. aug. 13. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Hogy lesz így gyereketek?

Ezt meg kell beszélnetek, üljetek le. De előtte igyon, egyen, meg kakiljon a párod, nehogy közben kelljen neki.

2017. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Féltékeny a kutyusra, mert úgy érzi , nem fordítasz rá elegendő időt, vagy a kutyuval való törődésedre is a párod tartana igényt. Biztos nem azt a szr 500 Ft-ot irigyli, hiszen ő maga is szereti a kutyust és nem a holnapi ebédetek múlik azon az 500Ft-on. De --okkal, vagy ok nélkül-- félti a helyét a szíved azon csücskében, ahol a kutyusotok is helyt kapott. Ha csak az oktalan féltékenység az ok, nem a durva önzés, akkor türelemmel értesd meg vele, hogy neked olyan sok jutott a szeretetből, hogy amit a kutyusra "pazarolsz", abból ő is bőven "profitál", elvégre egy nyugodt, elégedett, egészséges kutyussal teljesebb az élet mindhármótok számára.

Ha pedig önzés a baj, illetve ( rosszabb esetben) a veled való elégedetlenség, akkor jobb előbb tisztába jönni azzal, hogy ha pl. babátok lesz, azt is hasonlóképpen reagálja majd le?!

2017. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
..véleményem szerint a kutya egy ürügy hogy kiadhassa a feszkót..horgászás helyett menjen futni vezesse le máshol!!! ne rajtad...
2017. aug. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!