Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért nem őszinték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem őszinték ilyen téren?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy a legtöbb pasas be is dől ennek a színjátéknak, amit a nők művelnek. Azt adják be, hogy nekik a romantika kell, ők csak érzelmi alapon szexelnek valakivel, pedig ez nem igaz.


Miért jó az nekik, hogy ezt a hamis képet mutatják magukról a férfiak előtt? Az a baj, hogy szerintem sokan bedőlnek ennek, mert ezt látják a tévében, a médiában plusz még a rakatnyi agysorvasztó hazug romantikus filmek is rátesznek erre egy lapáttal, de a nőknek mi érdekük fenntartani ezeket a hazugságokat? Talán így várnak nagyobb megbecsülést, vagy ezzel akarják magukról elhitetni, hogy ők 100%-ban monogám és hűséges lények? De a valóság viszont azt mutatja, hogy ők is ugyanúgy szexelnek bárkivel, ha az megtetszik nekik, pont úgy mint a férfiak és mivel sok nő már túl van egy csomó futó kapcsolaton mielőtt férjhez megy, így az a mese is nem túl hihető, hogy ők aztán a monogámia Földi megtestesítői, mert úgy nehéz lehet hűségesnek maradni egy férfihoz, ha addig ahhoz voltak szokva, hogy hetente, havonta mással szexeltek. Ez csak nekem tűnik ellentmondásosnak?


Amúgy ez az egész párkapcsolat téma tele van ehhez hasonló hazugságokkal. Nem értem miért nem lenne jobb a nőknek is, ha tiszta lapokkal játszanának, úgy talán jóval kevesebb csalódás érné őket is, nem?



2017. aug. 15. 00:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Nem minden ember egyforma!! Akkor lesz csak szép világ,ha ezt belátják végre!
2017. aug. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem kéne minden embert egy kalap alá venni, hiszen nem ismered az összes nőt. Én pl. személy szerint, mivel ez egy anonim oldal, teljesen felesleges lenne hazudnom, monogám vagyok, és ha együtt vagyok valakivel és szeretem, akkor a fejemben se fordul meg, hogy mással akarok összefeküdni. Nincs rá szükségem. Szóval már itt megdőlt az elméleted, sajnos.
2017. aug. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Ha tényleg olvasod ezt a kategóriát, meg a szexualitást, akkor látod, hogy már azokat a nőket is értéktelen rongynak nézik, akiknek csak egy egy éjszakás kalandjuk volt, és innentől egy normális férfinak már nem kellenek. Tiszta iszlám állam van itt is, ha párkeresésről van szó, szóval tényleg annyira meglepő lenne, hogy sokan félnek a férfiak reakciójától?

Az meg a hűségnél nem sokat nyom a latba, hogy hány partnered volt eddig, hanem az számít, hogy hány exedet csaltad meg. Én személy szerint előbb jönnék össze egy olyan pasival, akinek volt több alkalmija, mint egy olyannal, aki egyszer is megcsalta a párját.


Hazugságért meg aztán nektek sem kell a szomszédba mennetek, szóval krvára felüdítő lenne, ha végre egyszer nem akarnátok minden emberi mocskot kizárólag a női nemre tolni :)

2017. aug. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

Nő és nő között is van különbség, ahogyan férfi és férfi közt.


Ez most olyan, mintha azt mondanám rólad, hogy egy bunkó szemétláda vagy, csak azért, mert eddig csak olyan férfiakkal találkoztam.

2017. aug. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A legrosszabb ***** válasza:
7%
A nők egyáltalán őszinték bármiben is? Elárulom: semmiben sem azok.
2017. aug. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az élet, az emberek, messze nem fekete, vagy fehér. Közöttük minden árnyalat megtalálható. A filmeket úgy nézzed, pénzt kell hoznia. Tehát, olyat kéne alkotni, amit sokan megnéznek. A nők nagy része, tényleg romantikus. Ez nem zárja ki, hogy a szexet is szeressék. Tapasztalatom szerint, jobban szeretik, mint a pasik. A nők között is vannak, akik minden érzelem, romantika nélkül tudnak szexelni. Az is emberfüggő, kinek mi kizáró ok kapcsolatnál. Nekem sokkal taszítóbb az egyéjszakás, barátság extrákkal, stb, mint aki megcsalta a párját már. Az előzőek, nekem azt sugallják, érzelmileg nagyon sivárak. Ők, kapcsolatban is simán belekeverednek egyéjszakásba.
2017. aug. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Volt már egyéjszakás kalandom, de nem igazán volt kielégítő. Nyilván technikailag minden adott rá, hogy KÉPES legyek érzelmek nélkül szexelni, de az kicsit olyan, mint a lekvár nélküli palacsinta: jónak jó, de minek? Persze az ilyen kalandoknál teljesen önként vettem részt a játékban, inkább a kalandvágy meg az izgalom hajtott és nem az orgazmus iránti vágy. És mindeközben persze voltam vagy 19 éves, szóval még az önmagam megismerése c. előadás is nagyban benne volt a motivációim között.


Én mindig is inkább a párkapcsolat és romantika pártján álltam. Ez nem zárja ki, hogy szeressem a szexet, továbbra sem, de nekem úgy maga az aktus is kielégítőbb, ha olyannal vagyok akivel szeretjük és ismerjük egymást- egy nő orgazmusa kb 80%-ban fejben dől el, és könnyebb ezt a kb 80%-ot elérni egy megnyugtató, biztonságos, ismerős közegben. Ez továbbra sem zárja ki, hogy ha egy vonzó férfi egy ereszdelahajam buliban közeledik hozzám, akkor vágyat érezzek, netalán ha oda jutnánk akkor benedvesedjek és ne erőszak hanem egy fogjuk rá kellemes élmény legyen az esti kaland, de még mindig inkább választanám a férjem, akit ismerek, szeretek, aki tudja, mi a jó nekem, nem kell neki mondani hogy mit, hogyan, merre, mennyire, akin látszik, hogy egyébként is az én örömöm kedvéért csinálja a dolgot, és nem azért mert a hódítás vagy mert olyan régen dugott hogy bárki jó.


Egyébként meg az rövid, éjszakás kapcsolatok nem határozzák meg az ember hűségességét. Nekem egy darab energiámba nem kerül hűségesnek maradni a férjemhez, a házasságunk előtt sem volt nehéz ellenállni a csábításnak (pedig mindig volt), korábbi kapcsolataim alatt sem kellett különösebben megerőltetnem magam, még távkapcsolatban sem. Két kapcsolat között viszont az ember szabad, azt csinál, amihez éppen kedve tartja. Részemről ez is bizonyítja amúgy, hogy a hűség döntés kérdése- eldöntöttem, hogy én EZT a férfit akarom, és kész, innentől kezdve nincsenek bizonytalankodások, visszalépések, kikacsintgatások, ez már egy kész tény. Az emberek szerencsére vannak olyan fejlettek, hogy a döntéseikhez tartsák is magukat, ha akarják.


Egyébként eddigi csalódásaim az én hűségemtől/kapcsolati állapotomtól teljesen függetlenül jöttek. Mert hiába vagyok én maga a monogámia megtestesült szobra, ha a másik fél nem úgy gondolkodik, mint én.

2017. aug. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Jaj, hát nem csak a férfiak tudnak hazudni a lukért, hanem a nők is a facért - mi ebben a meglepő?


Vagy azt hitted, hogy a nők az igazság bajnokai? Akkor nem sminkelne egy sem, bakker. :)

2017. aug. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Költőnő? ***** válasza:
86%

Hát én kurtára nem hazudtam ilyen téren soha, senkinek. Még a családomnak sem, akkor sem, ha ferde szemmel néztek rám. Volt időszak, mikor úgy volt fickó az életemben, hogy már nem barátság, még nem kapcsolat. És? Aki engem ezért megvet vagy lenéz, az az ember engem nagy valószínűséggel nem érdekel. Aki még ismer és szeret és elfogad ilyennek, az meg tud kb mindent.

Kapcsolat az persze más, ott monogámia van. Eddigi életemben összesen kétszer voltam hűtlen. A mostani kapcsolatom érzem annyira jónak, hogy ne kelljen mellette más.

2017. aug. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21%
Azt feltétlenül meg kell tanulni a női alaptermészetről, hogy a nők folyton hazudnak. Ez már kislánykorban elkezdődik náluk (sokszor már így is nevelik őket, hogyan kell manipulálni a másik nemet), és kezd komollyá válni, amikor az első réteg sminket magukra kenik, majd folyatatódik a magassarkúval, a hajfestéssel, a műdudákkal stb. Mindez azért, hogy előnyökhöz jussanak az életben. Férfiak persze bedőlnek ennek a punciszerzés érdekében, és elkezdik különböző formában költeni a pénzt a csajokra. Ugyanez a helyzet azzal amit mondanak. Meg akarják szerezni a férfi anyagi forrásait, cserébe eljátszák hogy szeretik. Sokszor egy fél vagy egész életen át képesek ezt eljátszani, miközben persze végig szeretőt tartanak. Filmben volt ez a mondat: "X, ó hát ő a szerelem volt, Y-ra viszont szükségem volt." Y volt a gazdag pasi akihez hozzáment. Konklúzió, soha ne higgy egy nőnek. Nők mindig hazudnak, tényekről, érzelmekről, saját kinézetükről hogy előnyhöz jussanak magánéletben, de még munkahelyen is. Így jutnak előre az életben. Élvezd a társaságukat, élvezd a szexet velük, de soha ne adj a szavukra...
2017. aug. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!