Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet boldog egy házasság, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet boldog egy házasság, ha az intimitás terén nagy különbségek/összezördülések vannak?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, ha adott egy közel tökéletes kapcsolat, szeretitek egymást, megbíztok egymásban, tökéletesen megvagytok és úgy érzitek szívesen alapítanátok családot, de a szex nem az igazi, ott mások az igények és elképzelések és rahednyi konfliktus van ebből.. Én vagyok a "szenvedőbb" fél.

Viszont a másik fél részéről, komoly szándékkal felmerült a házasság jövőre és utána közvetlenül a gyerek is.

Bennem megállt az ütőér, nem tudom, hogy érdemes -e így leélni egy életet vagy ideje továbbállni?

Nem érzem helyesnek, hogy ennyire "szexcentrikus" legyek, olyan ösztönlénynek érzem magam, ezért vagyok bizonytalan, hiszen minden működik, minden rendben, lehet nekem kéne jobban alkalmazkodnom és elvárásokat csillapítanom magamban? :(

Szükségem lenne valami jó tanácsra.



2017. júl. 25. 10:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Azt azért nem ártana tudni, mik azok az összeszördülések.


Ha csak a gyakoriságrol van szó, akkor még lehet egyezkedni - mégha valószínüleg így sem lesz tartós dolog belöle -, de ha bizonyos praktikák (anál, hármas) vannak konfliktusok, akkor semmi értelme bennmaradni ebben a kapcsolatban.

2017. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Attól függ, hogy mennyire szeretitek egymást, és képesek vagytok-e közelebb hozni az igényeket. Meg hogy milyen elvérésok vannak egyáltalán? Mert ha mondjuk naponta 5x akarsz üzekedni, akkor valószínűleg más nővel is lesznek problémák, ennyiszer senki sem akar dugni.
2017. júl. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő.

Probléma röviden az, hogy eddig volt egy több éves kapcsolatom, ahol szinte minden nap volt szex, minden lehetséges helyszínen, változatosan és nagyon-nagyon jó volt, igazából minket csak az tartott össze az utolsó egy évben, de a kapcsolat nem működött.

Aztán megismertem a mostani barátomat, akivel nem annyira jó, nem tud rendesen kielégíteni, hiába beszélünk át éjszakákat, mintha két különböző nyelvet beszélnénk, nem fogja fel, hogy mi van, konkrétan olyan szinten kell elmondani, hogy mit akarok, hogy "most ezt az ujjadat pontosan ide, pontosan 3kPa nyomással és 187°-al elfordítva rakd oda" na ehhez nekem semmi kedvem, ha valamit magyarázni kell és nem csinálni elmegy a kedvem..

Amúgy nem rossz az ágyban, de nem tudja befejezni, és nagyon egyhangú, így az én étvágyam abszolút nincs csökkentve, amúgy gyakorisági igényünk (közel naponta) hasonló lenne, de úgy, hogy nem megyek mindig el, sokszor nincs kedvem :(

Azon kívül, ő nagyon "konzervatív"..

2017. júl. 25. 11:26
 4/16 anonim válasza:
21%

"étvágyam abszolút nincs csökkentve"


Akkor egyél vmit b+ hogy lehet vki ennyire életképtelen???

2017. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

hát igy jobban kifejtve,-azt gondolom jobb ha nem kötöd vele össze az életed.mert csak boldogtalan leszel.

de ha úgy érzed hogy "tanítható" és jobb lesz akkor adj egy esélyt még neki. ezt csak te érezheted/tudhatod..

2017. júl. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Régi partnereid jobban kielégítettek?

Mik a tapasztalataid? Csak 1-ről írtál.

2017. júl. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de ez így egyoldalúra sikeredett.

Neked vannak igényeid,amit a partnered nem tud kielégíteni, de próbálkozik. Ilyenkor az a megoldás hogy türelmes vagy, tanítgatod és középúton találkoztok vagy elköszönsz békességben. Ha a szex jó csak nem tud kielégíteni, akkor segítesz magadon, használtok segédeszközt, megoldjátok a problémát. Ha én azt hallanám Tőled, hogy az exem így meg úgy ki tudott elégíteni, akkor idővel megunnám és váltanék.

Még egy apró észrevétel, ha családban gondolkoztok, akkor a gyerek mellett sokkal kevesebb időtök marad a szexre és az emberi értékek sokkal több szerepet kapnak, ezen is érdemes elgondolkoznod.

Végezetül azt kell mondanom, hogy a szex kérdése mindig egy időzített bomba, ha valami nem jó, hiányérzeted van, akkor sajnos idővel borítékolható, hogy meg fogod csalni. Elhagyni nem fogod, mert tökéletes partner, jó apa lesz, gondoskodik rólad, csak szexuálisan nem tud helyre rakni.

40F

2017. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%

Áh, felejtsd el.


Nekem az exem volt hasonló szerencsétlenség, 10/9 nem tudott kielégíteni, max. ha nyalt, de hosszútávon az olyan semmilyen.

Szakítottunk - vastagon benne volt a szar szexualitás is -, mert a folyamatos kielégületlenség kellemetlen. Mi nem vitáztunk, mert fél év után egyszerűen meguntam, hogy mindig mondjam, mit-hová tegyen, és ha épphogy simogat, attól nem izgulok fel.


A párom szöges ellentéte, amilyen tré volt exszel a dolog, annyira jó vele. Minden nap kívánjuk egymást, változatos helyeken szeretkezünk, néha gyorsan, máskor az őrületig húzzuk egymást. Ha olyanja van, random az ágyra teper és nekem esik (vagy épp fordítva), kipróbálunk egy csomó új dolgot... EZ minőségi szexualitás, és ha csak ezen múlna a házasság minősége, habozás nélkül igent mondanék. :)

Persze másutt is klappolunk, szóval együtt tervezzük az életünket.


28n

2017. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Mert a kettő között nincs senki.

NEM emlegetem a régi pasimat, hogy ő mennyire jó volt, eleinte, amikor még csak barátkoztunk (nem akartunk járni, akkor meséltem róla sokat, de ő is az akkori barátnőjéről..)

A legtöbb vita az én kedvtelenségemen van, ő meg szex közben tiszta feszült, hogy jajaj csak élvezzek el, mert megint nyűgős leszek...

Nem játszik a segédeszköz, mert még arra is féltékeny lenne, neki ezek nem férnek bele.

Az meg, hogy közben magamon segítek..hát őszintén inkább kiverem magamnak (nem tudom, hogy nőként milyen jobb kifejezés van rá), akkor legalább azt csinálok, amit akarok és nem kell még őt is kielégítenem, izzadnom, fürdenem, és rosszkedvűnek lennem, hogy nem mentem el vagy épp olyan semmilyenül, mintha magamnak csináltam volna.

Másik oldalról ő nagyon is élvezi az együttléteket.

Azt mondja nálam jobb partnere még sosem volt, de ez nem hat meg, mert nekem nála rosszabb nem - még akkor is, ha ő csak a második :D

2017. júl. 25. 13:29
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem ártana kipróbálnod még egy-két férfit.

Persze ahhoz szakítanod kellene, vagy legalább is szünetet tartani.

2017. júl. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!