Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért nem őszinték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem őszinték ilyen téren?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy a legtöbb pasas be is dől ennek a színjátéknak, amit a nők művelnek. Azt adják be, hogy nekik a romantika kell, ők csak érzelmi alapon szexelnek valakivel, pedig ez nem igaz.


Miért jó az nekik, hogy ezt a hamis képet mutatják magukról a férfiak előtt? Az a baj, hogy szerintem sokan bedőlnek ennek, mert ezt látják a tévében, a médiában plusz még a rakatnyi agysorvasztó hazug romantikus filmek is rátesznek erre egy lapáttal, de a nőknek mi érdekük fenntartani ezeket a hazugságokat? Talán így várnak nagyobb megbecsülést, vagy ezzel akarják magukról elhitetni, hogy ők 100%-ban monogám és hűséges lények? De a valóság viszont azt mutatja, hogy ők is ugyanúgy szexelnek bárkivel, ha az megtetszik nekik, pont úgy mint a férfiak és mivel sok nő már túl van egy csomó futó kapcsolaton mielőtt férjhez megy, így az a mese is nem túl hihető, hogy ők aztán a monogámia Földi megtestesítői, mert úgy nehéz lehet hűségesnek maradni egy férfihoz, ha addig ahhoz voltak szokva, hogy hetente, havonta mással szexeltek. Ez csak nekem tűnik ellentmondásosnak?


Amúgy ez az egész párkapcsolat téma tele van ehhez hasonló hazugságokkal. Nem értem miért nem lenne jobb a nőknek is, ha tiszta lapokkal játszanának, úgy talán jóval kevesebb csalódás érné őket is, nem?



2017. aug. 15. 00:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%

Ezért lepontozást fogok kapni, de:

Szexnek mi a célja? Orgazmus. Férfiaknál hogy megy? Elég gyorsan. Na és nőknél? Az már nem olyan egyszerű. Ott már figyelni kell, törődni a másikkal és még így sem biztos az orgazmus. Most nem azokról a nőkről beszélek, akikhez hozzáér valaki és már felsikít, hanem azokról akik nem játszák meg magukat. Sok férfi gondolja azt hogy nagyon nagy király és közben fingja sincs arról, hogy mikor van tényleg orgazmusa egy nőnek, pedig azt érezni lehet és nem csak hallani.

Szexelni bárki tud bárkivel elég csak egy kis vonzalom. Nőként is lehet szexelni így, de nem kielégítő a szex, főleg ha a fentebb leírtakat is figyelembe vesszük. Az érzelmekkel teli szexben az a jó, hogy nem kell feltétlen orgazmus hogy közel érezd a másikat, mert nem csak testi közelség van, hanem lelki is. Tudod hogy a másik azt akarja neked is jó legyen, jó esetben tudod hogy figyel rád, szeret, hozzád bújik mert hozzád akar és nem azért mert ez a sorrend. Teljesen más ez így. És lehet meghittséget színlelni szexkapcsolatban is, de nem ugyan az. Irigylem azokat a nőket akiknek ez nem hiányzik a szexhez és így is tudnak. Én is tudok, de attól még nem esik jól független a kimeneteltől. Elveszthetem a fejem egy szexi férfi láttán, elkaphat a vonzalom, az nagyon egyszerű folyamat, de szex után is jól érezni magam, na az már nem olyan egyszerű. Ha elvesztem a fejem és elkap a hév, akkor mehet a bezzeg szöveg amit a Kérdező is levág, de ez nem azt jelenti hogy hazudtam arról hogy csak érzelmekkel megy. Érzelmekkel megy jól, de attól még érzelem mentesen is lehet szexelni. Más kérdés, hogy nem esik jól ezért van aki nem csinálja így.

2017. aug. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
8-as, ha már belekeverted a sminket - a smink egy megfelelési kényszer, bárki bármit is mond.
2017. aug. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Diavolino44 ***** válasza:
33%

Mivel a szexualis egyuttlet soran a ferfiaknak garantalva van az orgazmus, de a noknek nagyon nem igy, ez a kerdes eleve hulyeseg.


Ha huseget nezzuk, akkor a megcsalas kb fele fele aranyu. De nem azert mert mindket nem kanos/kivanos. A ferfiaknal igen. Kanos, de az asszonnyal otthon nincs szex vagy unalmas. Ezzel szemben a no pont az erzelmek miatt megy bele a kalandba, s a szex velejaroja egy felfokozott erzelmi allapotnak.

2017. aug. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%

Tudod, a legnagyobb baj ezzel a kettős mérce. Mert ha egy pasi csinálja, akkor az menő. Meg oké. Mert ő férfi, neki lehet.

De ha egy nő teszi ugyanezt, akkor az rbnc, meg ócska, meg ilyenek.

Na és elárulok valamit. Nekem is volt 1-2 egyéjszakás kalandom, jó ötletnek tűnt, bejött a srác, megvolt a kémia, ennyi. Mióta barátom van, sose gondolok másra, pedig volna jelentkező. Én őt szeretem és vele a legjobb a szex, mert van érzelmi töltete. Úgyhogy megcáfollak, lehet úgy hűségesnek lenni, hogy előtte voltak kalandjaid.

2017. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
37%

Tanuld meg, kérdező, férfi és nő két külön világ. Más gondolkodás, más lelkivilág. Nagggyon durván ha egy férfi pinát lát, az elég neki ahhoz, hogy kitörjön belőle a férfi. ha egy nő fa52t lát, akkor először arra kíváncsi, ki fityeg a másik végén? Milyen ember, milyen férfi? Aztán ha ez a férfi meg tudja érinteni a lelkét, akkor lesz kíváncsi a fa52ra.

Foglalkozz kicsit többet az evolúcióval, és nagyon sok dolog megvilágosodik előtted.

2017. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
63%
Már megint az általános sírás a sikertelen férfiaktól a nőkre vonatkozóan, és az ezt követő töménytelen nőgyűlölő komentszekció... Mért olyan nehéz elfogadni a másságot? Már nem is számolom hányan írták meg neked értelmezhetően hogy nem egyformán működik a két nem. Mért kell minden nőt úgy beállítani mint holmi rbancot ha fszt lát? Ez vulgáris volt de ahány ilyen kérdés- választ olvasok az jön le nekem hogy a nő, az aztán semmivel sem jobb nálunk, az utolsó, alávaló, aki csak pénzéért bújik össze valakivel... de a mély igazság az hogy ezt javarészt olyan emberek írják akik nem látnak mást a nőkben mint egy ingyen takarítónőt, szakácsot és ingyen prostit. Ez a lemaradt vér- magyar mentalitás,és nagy csodálat hogy nem születik gyermek, és a magyar nő az ilyen meg olyan... Olyan egyszerű egy ingyenes cselédet keresni (mert sokan ezt teszik) és még egyszerűbb eget verő pocskondiázásba kezdeni amikor nem akad rá jelentkező.
2017. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
11%
Ez így nem igaz. A nők nem másnak, hanem maguknak hazudnak. És miután elhitték a saját hazugságukat, még a hazugságvizsgáló sem buktatja le őket.
2017. aug. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!