Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt élés nélkül takarítotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élés nélkül takarítotok a párotok után?

Figyelt kérdés

Párommal 5 éve vagyunk együtt,-külön lakunk.

Ő 25 éves,egyedül lakik, én pedig 20 és a családommal.

Barátom pékként dolgozik a saját pékségében, tehát reggel 5-től este 9-ig bent van ,gyakran pedig hajnalban is.


Én az egyetem mellett dolgozom két helyen, szóval le vagyok viszonylag kötve,de mivel pár száz méterre lakunk egymástól ez nem okoz problémát hisz java esténket vagy itthon nálunk vagy nála töltjük.


Arról lenne szó,hogy rettentő rendetlen, én itthon besegítek ,tehát főzök,mosok,takarítok,bevásárolok, viszont ugyanúgy ez nála is az én dolgom.

Nem is ez a problémám,hanem az:


-hogy soha sem köszöni meg, holott mást nem várnék

-ha kisebb vita van valamin már az aznapi ételt borogatja ki

-ha én nem viszem ki a szemetet vagy bármit akkor büdösödhetne felőle 2 hétig, bepenészedhetne a maradék is, tényleg amit el lehet képzelni.


Beszéltem vele róla hogy legalább annyit tegyen meg ha már megcsinálom neki,hogy kicsit jobban figyel a cuccaira és nem a zokniait egyiket a konyhában hagyja a másik párját az ágy mögött én meg keresgessem. Elmondása szerint a háztartás vezetése a nő dolga... Ezt pedig nagyon ki is használja.. A legeleje óta ezt csinálja,alapvetően viszont nincs semmi probléma köztünk.


Meglehet valahogy változtatni még?


2017. aug. 15. 19:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%
Meg olyannal se, aki nem hálás azért, hogy helyette teszek meg dolgokat.
2017. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Laylah ***** válasza:
98%

Nem takarítanék utána, főleg, hogy megvan a magam dolga (vagyis a tiéd, ez esetben). Ha még neki állna feljebb, ki is tenném a szűrét, engem ne nézzen cselédnek senki.

27/N

2017. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ez az hogy nekem sincs könnyebb dolgom neki és a vizsgákra is felkell készülnöm, segítek szívesen de nem is indokolja semmi nála akkora kupi legyen mint ahova bevágott. Ha még kis gyerek lenne mint itthon.. De képes és a sarok asztal ülőrészére a mosatlan ruhákat bevágni,és akkor már kiválogatta őket ami nagy szó...
2017. aug. 15. 19:39
 14/21 A kérdező kommentje:
mint neki.bomba bevágott"
2017. aug. 15. 19:39
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Én együttélés esetén sem ganézok egyedül senki után.

Ez a pasi konkrétan ingyen házvezetőnőnek néz téged.

"Elmondása szerint a háztartás vezetése a nő dolga."

Érzékeny és végleges búcsút vennék tőle.

2017. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de ő pék! Neki a pékségben eggy alapvető higiéniai szintet tartania kell, különben az ÁNTSZ bezárja a boltot! A pékségbem is ilyen trehány...?
2017. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Lol, nem, mi két éve együtt élünk, én itthonról melózom és így sem takarítok utána, nemhogy akkor, ha külön élnénk. Kb felváltva mosogatunk, mivel kb a napi mosatlantermelés az 2 bögre, pár evőeszköz és 1-2 tányér, esetleg egy fazék vagy serpenyő, ez neki sem túl megterhelő feladat munka után este, vagy másnap reggel munka előtt. Neki amúgy is szokása, hogy reggel ébredés után első dolga takarítani, ha időben kel. Ez főleg akkor vicces, ha szabadnapos, kipattan az ágyból amikor kialudta magát, lehúz egy bögre kávét mint más a felest és már rakosgatja is a rendet XD Én meg még ülök, mint valami kényelmes zombi és kortyolgatom álmosan a kávémat és csodálkozom rajta, hogy ki a bánat az, aki takarítással kezdi a reggelét. Mosást is berak bármikor, amikor úgy látja, hogy kell és ki is tereget, de van, hogy ezt felesben csináljuk, valaki berakja, a másik tereget... Nagyjából az összes házimunka közül a porszívózás amit nem látok túl gyakran, hogy magától eszébe jutna, de ennyi belefér, hogy én csináljam, ezt nem bolygattam soha, hogy ugyan te ménem porszívózol. (Cserébe én pl sosem viszem le a szemetet, mert nem megyek be a kukás helyiségbe.)


"A legeleje óta ezt csinálja,alapvetően viszont nincs semmi probléma köztünk."

Engem pl tök hidegen hagyna, ha más baj nem lenne vele, ez egy olyan alapvető különbség, hogy a büdös életben nem élt volna túl a kapcsolatunk egy hétnél többet, egy olyan emberrel, mint a kedves párod.

2017. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
A pékségre fel van véve takarító.
2017. aug. 15. 20:40
 19/21 anonim ***** válasza:
Nagyon cink a csávó. Vágd ki, mint macskát xarni.
2017. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
95%

Hallod privibe írd már meg a pékség helyét, csak úgy nagyjából tudod. (véletlenül se szeretnék ott vásárolni..)

Aki az otthonában is igénytelen, az a munkahelyén is az lesz. Elég ha nem mos kezet szarás után, és úgy szolgál ki D:

2017. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!