Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak nem tetszik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak nem tetszik az alkatom, pedig csinos lány vagyok, megoldás?

Figyelt kérdés
Kerek nagy fenekem van, A-B közötti kosárméretű formás mellem, széles csípőm. Olyan általános nőies testem van, nagyon sok fiúnak tetszem, mert az arcom se csúnya. Vannak szépséghibáim mint pl van egy kis pocakom, meg a karomon egy kis háj, ugye a leírtak alapján körte testalkatom van, viszont nem vagyok duci, inkább vékony vagyok, csak ugye ezeken a helyeken van pici feleslegem. A párom folyton azzal jön hogy nem tetszik neki hogy ekkora fenekem van és hogy hájas a hasam meg a karom. Nagyon rosszul esik, mert már így is fogytam 5 kilót miatta és én normális átlagosnak látom a testem de még mindig nem felelek meg neki. 166 cm és 61 kiló vagyok. Tényleg tetszik a testem a pasiknak a leírtak alapján , vagy a páromnak kellene hinnem?

2017. aug. 16. 11:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
86%
Pasit cserélj ne magadon akarj változtatni. Hidd el sok férfinak bejön a körte alkat. Sőt sokan egyenesen azt tartják nőiesnek. Persze van aki a nagy melleket favorizálja, másnak meg csak az arc számít. Figyelj nincs olyan ember (nő) aki mindenkinek tetszik de tulajdonképpen ez így jó. Ennek a pasinak nem Te vagy a királylány! Fogsz találni olyat akinek Te leszel.
2017. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk a 166 cm 61 kg nem vékony, inkább átlagos. De ettől még persze biztos csinos vagy, ha a pasidnak nem tetszel így, akkor minek jött össze veled? Keressen olyat, akk tetszik neki, ne téged akarjon megváltoztatni.
2017. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
94%

Kukába való a srác, nem tisztel, nem becsül.

Egyébként érdekes, hogy van egy kérdező, akinek nincs problémája magával, elégedett és csinosnak érzi magát, erre jön egy kommentelő, és megpróbálja elhitetni vele, hogy nem csinos. Se.gfejek vagytok.

2017. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy ekkora tajparaszttal miért vagy még együtt. Értelmes férfi akkor sem beszél így egy női testről, ha nem tetszik neki. Erre te még "jujj, hát lehetséges, hogy neki van igaza? Higgyek neki? Mit tegyek?"... ahelyett, hogy keresnél egy tisztességes férfit magadnak. Gondolom, ennek a srácnak is annyi pozitívuma van, hogy "jaj, de hát ollllyan izmos, és olllyan jó vele a szex... meg néha nem annyira bunkó velem".
2017. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján, szerintem nem benned van a hiba, hanem a párodban.
2017. aug. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 acelsziv ***** válasza:
Nem veled van a baj, hanem azzal a dürhő paraszttal akivel valamiért együtt vagy.
2017. aug. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 pörölycápa ***** válasza:
86%

Tök mindegy hány kiló vagy,az a lényeg, hogy magadnak tetszen az alakod, ne másnak akarj megfelelni. A súly nem sokat jelent, kár azzal foglalkozni hogy kinek milyn magasan hány kilósnak kell lennie. Az izom nehezebb mint a zsír, és ha sportolsz akkor esélyes hogy izom is van rajtad. Én 170 cm-hez voltam 49 kiló és most vagyok 60, annak köszönhetően hogy rendszeresen elkezdtem edzeni. Továbbra is vékony, de nem pálcika. Az exemnek volt az a nézete, hogy nekem 50 kiló körülinek kell lennem, 55 kiló felett már sok. Nem emiatt lett kifejezetten ex, de ez sem növelte az önbecsülésem, és a legjobb döntés volt megszabadulni attól a gyökértől és találni valakit, aki tényleg szeret és megbecsül...


Már nem azért, de egy kapcsolatban nem kéne olyan nagy tragédiát jelentenie +/-5 kilónak, ha valakit szeretek, akkor vékonyan és kicsit husisan is szeretem. Én sem azért vagyok a párommal, mert egy görög isten, lehetne jobb "alakja" - de nem ez a lényeg, a személyisége mindent visz, amiatt vagyok vele.

2017. aug. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!