Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez a kijelentés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a kijelentés mit jelenthet a férjemtől?

Figyelt kérdés
A férjem azt mondta nekem múltkor ahogy beszélgettünk hogy o nem rajongott annyira értem amikor össze jöttünk, ő mar nem volt olyan gyermeki rajongással irántam, mivel ő mar le élt egy nővel előttem tíz evet.Ez mit jelenthet vajon ez a kijelentés szerintetek.
2017. aug. 16. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Azt, hogy az a másik nő volt az életében a nagy szerelem, irántad már nem ugyanazt érzi.

Szeret, csak másképp.

2017. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különöset nem kell ebbe belegondolni. Eleinte "csak" vonzódott hozzád, összejött veled "mit veszíthetek" alapon, majd megszeretett idő közben.


Érthető, ha már korábban tíz évet élt együtt nővel, hogy kinőtt abból, hogy idealizálja az embereket.

2017. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

😂 hát kèrdezd már meg tőle!

Mert szerintem azt, hogy már èlt előtted nővel, nem te vagy az első nő, aki állandóan ott van!

2017. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Nekem azt mondta hogy engem szeretett eddig a legjobban de ezek szerint az is meglehet hogy hazudott.
2017. aug. 16. 15:08
 5/10 anonim ***** válasza:
19%

Csunyan hangzik, de te vagy a szamar. A lorol mar lekesett.

En tuti elhagynam a parom emiatt

2017. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Ez inkább azt jelenti, hogy reálisabban közelített meg téged mint a másikat.

De az vicces, hogy elvileg a férjed, ha mond valamit, nem érted, nem őt kérdezed hanem feljössz a gyikre...

2017. aug. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hogy erted hogy realisabban kozelitett meg?
2017. aug. 16. 15:17
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
#7 Egy idő után az ember kap annyi pofont a kapcsolatai során, hogy már nem egy ideált követ hanem reálisan látja, hogy milyen tulajdonság mivel jár. Van az elsöprő, lángoló szerelem, tele szenvedéllyel, de egy idő után ez kiég mert elmúlik a szerelem és ott marad a reális kép a másikról és a hibáiról. És van a takaréklángon lobogó kapcsolat ami inkább stabilitást jelent és szeretetet mint lángoló szenvedélyt, de tartósabb is és nincs rózsaszín köd, a hibákkal együtt látod a másikat és vagy vele.
2017. aug. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Hány éves vagy?


Ez azt jelenti, hogy amikor megismert és összejött veled, nem öntötte el az agyát a lila köd olyan szinten, hogy csak a szépet és jót látta benned és a hibáidat nem vette észre. Hanem a jó és szép nőnek (=te) látta bizonyos hibáit is, és ezekkel együtt fogadott el és vett feleségül. Magyarán látta, hogy nem vagy tökéletes tündérke, hanem húsvér nő vagy, de szeret és veled akarja leélni az életét, legalábbis bízik benne, hogy nem jár úgy, mint az első nejével.

2017. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Az előző nőért odavolt,lángolt érte, téged is szeret, de téged már nem szerelemmel.

Mintahogy az egyik hozzászóló írta, a ló nincs, jó a szamár is.

Csak nehogy odébbálljon, ha ismét szerelmes lesz igazán valakibe.

2017. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!