Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnam meg motivalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

En egy 25 eves lany vagyok, a baratom 26 eves. En nagyon motivalt vagyok, vannak celjaim es teszek is erte, hogy elerjem oket. A baratom nem. O csak azert csinal dolgokat, mert kulinben harag lenne. Amibe belefog, az vagy elromlik vagy nem megy neki... mintha a semmitol varna a sult galambot. Kozben pedig sajnalom, mert rosszul erzi magat emiatt, hogy neki tenyleg szinte soha sincs sikerelmenye. De ezt maganak koszonheti. Mindig szomoru es kozben probal kompenzalni es nyugtatni. De egy sima bevasarlast nem tud vegigvinni... mar kezd elegem lenni az anyaskodasbol. De kozben tudom, hogy szeret, nem csal meg. Viszont ez nekem mar nem eleg. 5 eve vagyunk egyutt. A beszelgeteseken tul vagyunk, a "hatulrol tamadunkon" is es a motivalo trukkokon is. Egyszeruen nem tudom mihez kezdjek vele... mindenbe belefog, de semminek nem er a vegere, kozben pedig ideges, mert ugye csak zavarja, hogy sehova nem jut... en eleinte tenyleg mindenben tamogattam, de mar kezdek belefaradni... az egesz pereputty ilyen... se ize, se buze. En azt sem tudom, hogy hogyan neveltek fel a szulei, ok is ilyen tesze-toszak... de azt hittem, hogyha kiszakitom abbol a kornyezetbol es megmutatom neki, milyen lehet az elet "szabadon", utazgatni, kirandulni, elni, akkor o is majd egyre jobban kuzdeni fog es ezekert ugye dolgozni kell. Kell munkamoralnak is lennie. De mindig csak a rosszat latja a kiruccanasokban is..... Mut tudnek meg tenni?



2017. aug. 16. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Elbúcsúzni tőle.
2017. aug. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg rábeszélni, hogy találkozzon egy szakemberrel ezügyben és támogatni. Ha meg úgy sem megy... Nem egymásnak valók vagytok sajna :/
2017. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Na akkor mesélek valamit és okulj. Most menekülj még tudsz nekem is azt kellett volna míg lehet. Amikor megismertem a párom 33 éves volt az anyjáéknál lakott munkanélküli volt. Összeköltöztünk én tartottam el még ő egy érettségivel otthon ült. Rávettem hogy végezze el a villamosmérnöki szakot. Tanultam vele éjjel nappal én kezeltem a tanulmányi ügyeit mindent. Emellett neki még egy villát se kellett arrébb tenni főztem mostam takarítottam. Ma így néz ki az életem van két gyerekem egy villamosmérnöki diplomával rendelkező férjem aki egész nap a számítógèp előtt ül esze ágában sincs elmenni dolgozni elvárná hogy én menjek vissza dolgozni egy féléves gyerek mellől. Ő továbbra se végez semmilyen házimunkát és nem száll be a gyerekek gondozásába se. A szexben mindent megkap emellett egy szava se lehet de 100 %- ban èn kezdemènyezek. Én már nem tudok mit tenni de te még most menekülj amíg tudsz. ( nem kérek kioktatást tudom hogy magamnak köszönhetem ezt a nagy rakás f...st)
2017. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tolem is elvarna, hogy naponta fozgek es mindig csili-vili legyen a lakas. Es hogy kiszolgaljam... en is dolgozok 8 oraban, o 12 orazik. Mindig ele van teve a kaja, de belolem nem csinalhat cseledet... en befogom mosogatni, teregetni, vasarolni, igaz, morogni szokott :D Es hat utana jon a veszekedes, hogy mas no kiszolgalja a ferfit... mondom igen, azt a not vagy eltartjak vagy nem reg szult. De mondom mas kertes hazban el, 12 ora mellett fqt vag, fuvet nyir es elvegzi a fefi munkakat, mellette a csaladdal iy neha foglalkozik. Na neki egyik gondja sincs, mert nincs kertes haz es gyerek se :D Es meg igy is ki van akadva..
2017. aug. 16. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Semmivel, selejtes, dobd ki.
2017. aug. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja hát így tényleg nem jutsz vele semmire, szakemberrel se. Nekem úgy jött le a leírásodból hogy ő is változtatna. De a válaszodból nagyon úgy tűnik hogy semmi ilyesmi szándék nincs benne.
2017. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem "tovább motiválgatnod" kéne, hanem hótt egyszerűen megtanítanod járni.


Az a gáz, hogy mindketten túlbecsülitek: te is őt, meg ő is saját magát. Ebből aztán jönnek a kudarcok, a frusztráció, az önbizalomcsökkenés.


Ha nem tud elintézni neked egy feladatot, abban biza te is ugyanúgy hibás vagy: nem az ő kaliberére szabtad a dolgot (sőt, igazából ha jobbnak gondolod magad, akkor hibásabb is, mint aki "csak" béna).

2017. aug. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!