Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnám igazán motiválni...

Hogyan tudnám igazán motiválni magam az edzésre?

Figyelt kérdés
Szeretném bevezetni most már végleg az életembe a mindennapi edzést. Persze itt nem arra kell gondolni, hogy addig addig edzek, míg végre 100 kilóval nem bírok edzeni. Lassacskán 19 éves leszek. Az alkatom elég vékony, de magasságomhoz képest rendelkezek valamennyi formával. Korábban már edzettem, kis kézisúlyzót is szereztem be, és azzal csináltam különféle gyakorlatokat. 2x 30 napos edzést sikerült végigcsinálnom. Saját magamnak néztem a gyakorlatokat, és úgy állítottam magamnak össze egyet. Meg is lett az eredménye, látszódott a változás. Ismét csináltam egyet, de ezt a tervet abbahagytam, talán még 10 napig sem jutottam el. Szeretném csinálni, akarom, de az egész napi tevékenység hihetetlen módon lefáraszt, és estére alig várom, hogy végre bebújhassak az ágyamba. Órákat buszozok, bőven 5 óra előtt kell kelnem. Persze nem húzom az időt, szeretnék a lényegre térni. Aki szokott edzeni, vagy esetleg van ilyen ismerőse; hogyan szoktátok beosztani az időtöket? Hogyan motiváljátok magatokat? Hisz amit láttam 2x 30nap után, tetszett, de sajnos a fáradtság miatt ismét ellustultam az edzéssel kapcsolatban. Nincs meg a kellő motivációm, amit nagyon sajnálok. Elszeretnék jutni egy adott pontig, ahol azt látom, hogy most pont olyan az alakom, amilyet szerettem volna, és megtartani azt, tehát azt nem továbbfejleszteni, hisz nem szeretném túlzásba vinni. És mindemellett talán az egyik legfontosabb tény: lány vagyok, tehát nememhez való ötleteket, tippeket írjatok, ha tudtok! Válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm, nagyon sokat segítenétek velük!

2017. jan. 16. 19:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy az edzőterem is biztosítva van, ha esetleg arról lenne szó. :)
2017. jan. 16. 19:07
 2/2 anonim válasza:

A motivációt neked kell kitalálni. Ha valóban akarod akkor csinálod. De ha csak úgy vagy vele, hogy jó lenne akkor nem is kell vele foglalkozni.

Én is most akarod neki állni edzeni. Az én motivációm, hogy hivatásos akarok lenni, persze nem fűzök hozzá hatalmas reményeket, mert elég kicsi az esélye, hogy sikerül, de próbálkozok.

2017. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!