Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha egy fiú (huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiú (huszonéves) nincs kapcsolatban, az nem olyan vonzó már számotokra? Tényleg nagyobb esélye van kapcsolatra annak akinek már alapból van nője?

Figyelt kérdés
miért tartják az egyedülálló fiúkat furának?(nincs semmi perverz szokás vagy ilyesmi)
2010. máj. 24. 20:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igaz, ezzel röviden leírtad a lényeget. Bármi, amiről eszükbe juthat a személy egy szexuális helyzetben, az már rögtön izgató.
2010. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

nekem sose kellett foglalt pasi, persze volt aki tetszett és foglalt volt, de nem nyomultam rá. olyan is volt hogy tetszett, volt bnője és ő nyomult rám, de nem hagytam magam, nem akartam balhét :D nem vagyok fostos, de nem szeretem, ha átvágják az embert, belegondoltam a csaj helyébe is, hogy én nem örülnék neki, ha ezt tennék velem. És jobb is hogy szabad pasira vadásztam ;) szűz volt (énis), így szertintem jobban ragaszkodunk egymáshoz :) lám 1 éve :) és imádom :) foglalt pasik vagy maradjanak foglaltak, vagy előbb szakítsanak és utána jöhet a többi csaj, csajoknak meg nem kéne foglaltakra vadászni, persze kihívás, de nem hiszem hogy ők örülnének neki, ha valaki más lecsapná a kezükről a pasit. örülj hogy szingli vagy, nincsenek korlátaid, és majd eljön a szerelem, aki nem azért fog szeretni mert kiszívják a nyakad...


19/l

2010. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kit érdekel egy szűz csaj véleménye, aki konkrétan 1 darab faszt látott életében?
2010. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
azok a csajok, akik csak foglalt emberre, - vagy olyanra, aki "bizonyítottan" kapcsolatban állt - nyomulnak, erkölcsileg nullák, ráadásul még saját véleményük sincs
2010. jún. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
ez igaz
2010. jún. 5. 16:32
 16/16 anonim ***** válasza:
Viszont az ilyenek néznek ki a legjobban, és ezek a legnagyobb ribancok. Ágyban pedig igen jó tud ez lenni.
2010. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!