Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, férfiak nektek ez rosszul esne?

Figyelt kérdés
A barátnőtök egyik ismerőse feltöltene egy videót a netre, amibe szóba kerülnek, hogy milyen sok pasi küldözget a péniszéről képet, erre meg a párotok viccesen megjegyzi a felvételen, hogy ő szívesen veszi az ilyen üzeneteket, mert a tiéteket már úgyis látta eleget. Meg jó egy kis változatosság néha.
2017. aug. 17. 20:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
Viccnek jó, mi is szoktunk hasonlókat poénkodni, mondjuk engem nem izgatnak mások péniszei, nem szoktam nézegetni. De egyikünk se sértődne meg ilyesmin :D
2017. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egyebkent kerunk linket a videohoz :D
2017. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az én baráti társaságomba speciel nem igazán esik szó puncikról meg csöcsökről.

Nőkről általánosságban megy a téma, de egyikünk sincs ráfeszülve a témára mint valami hormontúltengéses tini.

Láttam már elég pinát meg csöcsöt ahhoz, hogy ne ez legyen a központi téma.

2017. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Igen, és még az is lehet, hogy ezek után már nem lenne a barátnőm.

Minden vicc a valóságon alapszik. Ha már látta eleget, akkor engedném neki, hogy másét is nézegesse.

2017. aug. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, férfiak egymás között, sokkal durvább szövegeket is megeresztenek a barátnőjükről. Szóval, ez egy gyengécske poén, de sértődésre, nem igazán ad okot.
2017. aug. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 Szerinted. De amit gondolsz, az nem biztos hogy fedi a valóságot.
2017. aug. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!