Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merem elhagyni az élettársam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem elhagyni az élettársam?

Figyelt kérdés
Fenyeget,hogy elveszi a gyereket.Mi alapján dönt a bíróság?Azt mondta esélyem sincs,mivel neki a legjobb sztárügyvédjei vannak akik jóba vannak minden bíróval ezért egyből neki fogják ítélni.Bármire képes ez az ember.Van esélyem ellene?(nekem nincs pénzem ügyvédre)

2017. febr. 16. 00:22
1 2 3 4 5
 1/47 anonim válasza:
23%

Hogy lehetnek ilyen emberek a vilagon??!!

Egy gyereknek az anyja mellett a helye egy apa nem tudja úgy nevelni mint az anyja.

Nem is akarja a gyereket csak bosszúból venné el tőled amiért otthagytad!

Ne hagyd magad

2017. febr. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Igen tudom,mióta megszületett nem is törődött vele.Köszönöm a választ egyébként ez az első kérdésem itt
2017. febr. 16. 00:36
 3/47 Carragher_x ***** válasza:
66%

"Egy gyereknek az anyja mellett a helye egy apa nem tudja úgy nevelni mint az anyja."


Meg a nagy büdös l***zt.

2017. febr. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 Carragher_x ***** válasza:
25%
Egyébként a kérdésre ennyiből lehetetlen válaszolni, hisz semmiféle körülmény nem ismert.
2017. febr. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Ez igaz,de legfőképp arra lennék kíváncsi ,hogy a bíróság vajon tényleg ilyen korrupt lenne,vagy valóban a gyermek érdekeit helyezi előre?van valakinek tapasztalata?
2017. febr. 16. 01:02
 6/47 A kérdező kommentje:
Egyébként én nem dolgozok,gyesen vagyok.Van saját lakásom,jelenleg nem ott élünk.Szeretném elhagyni,mert nem bírom ahogy bánik velem,de a gyermekem nélkül nem megyek el,viszont ő ezt nem engedi.
2017. febr. 16. 01:11
 7/47 anonim ***** válasza:
64%

"viszont ő ezt nem engedi."


Ez valami vicc? Hol élsz te?! A sötét középkorban? Láncra vagy te kötve, vagy mégis mi van?!


Van kezed-lábad, és saját akaratod is lenne, elvileg könyörgöm egy felnőtt ember, nő vagy!! Felelősségteljes anya, stb.

És még saját lakásod is van! Mire vársz még??? Tapsra? Kérvényre?

Mit kell ahhoz csinálnia még a férjednek, hogy megembereld magad, és elmenj onnan??


Kelj fel és járj! Jézus is ezt mondta. Én mást már erre nem tudok neked mit mondani, mert egyszerűen HIHETETLEN, hogy terrorban tartanak valakit, méghozzá a saját kölkével, és NEM KÉPES onnan eltakarodni!


Van kezed, lábad, és még lakásod is van! Egy csomó ilyen típusú nőnek nincs lakása, se semmi reménye, mégis elhúzta már rég a csíkot!


Ez gyerekek valami szánalmas... Hogy felnőtt emberek itt tartanak..

2017. febr. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Van lakásom igaz ,de nem tudok odamenni mert egy db bútor nincs se semmi az égvilágon ott.engem nem érdekelne én a földön is el alszok de azt mondta rámkuldi a gyámügyet és egyből viszik is a gyereket mert nem megfelelő igy a korulmeny.
2017. febr. 16. 01:26
 9/47 A kérdező kommentje:
Egyébként múltkor elindultam hogy akkor elmegyek és pofonvágott,úgy hogy a gyerek a kezemben volt.Nem merem feljelenteni félek a bosszújától
2017. febr. 16. 01:28
 10/47 Carragher_x ***** válasza:
94%
Akkor mondjuk költözz a szüleidhez, rokonhoz vagy közeli baráthoz, ha a saját lakásod alkalmatlan a gyerekkel való ottlakásra. Vagy ha vannak saját bútoraid a mostani otthonotokban, akkor egyik napra szépen odarendelsz egy költöztetőt (vagy szintén család/barátok) és átcuccoltok a lakásodba.
2017. febr. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!