Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántalmazott Nők ti, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazott Nők ti, hogy élitek meg ha a kapcsolatotokban a párotok gyakran megver? Szidalmaz?

Figyelt kérdés

Vàrom azokbak a kommentheit, akik ilyen kapcsolatban élnek, vagy éltek..Siker sztorik, bàrmi jöhet ezzel kapcsolatban..Sajnos én is ilyen kapcsolatban élek..És nem tudom mitévő legyek.Sokan azt gondoljàk, hogy "miért nem hagyod el"?

"Megérdemled", stb

De senki nem tud ebbe mélyebben belegondolni..



2017. aug. 18. 16:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ferfikent:

Volt ilyen ismerosom. Evekig ez volt vele. Nem voltak hazasok, nem volt gyerek, nem volt kozos tulajdonu haz/kocsi...


Mindenki mondta neki, hogy nem fog valtozni a pasi es szakitsanak.


A leanyzo pedig kb azt mondta amit te, "senki nem tud ebbe melyebben belegondolni". Aztan amikor mar sokadszorra elmeselte, hogy mi volt otthon, akkor "tudod mit? ott a lehetoseg elotted, hogy valtoztass a dolgokon es nem teszed, ne panaszkodj".


Miutan mar senki nem foglalkozott azzal, hogy o neki hude rossz es nem valtoztat rajta, megtette a lepest es azota sokkal jobb elete van.


Kerdeseket megelezve: ferfikent elbeszelgettunk a pasival, tobbszor is, de amig a lany/no annyira idiota, hogy nem akar elmenni tole, semmit nem lehet tenni.

2017. aug. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyere kűzdősportra megtanulsz bunyózni és egy csapàssal kasztrálod a tagot
2017. aug. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak pincsid lesz
2017. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Vicceltem a kasztràlàssal nem elfogadhato de harcképtelenné teheted
2017. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
32%
Engem a feleségem ver el rendszeresen a nyújtófával. Nem beszélek róla senkinek.
2017. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Volt, hogy mar annyira bantott, hogy ollot vagtam a karjaba...😑 ott azert eszhez kaptam, hogy ez igy nem lesz jo..Felek kilepni...Nem panaszkodok soha senkinek..Csak most kivancsiskodok...
2017. aug. 18. 16:42
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem beszèlsz vagy nem beszéltesz?
2017. aug. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség
2017. aug. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

5/6-os hallottam mar ilyenrol, h a no bantalmazza a ferfit...Az is borzalmas lehet..Na ilyen esetben, nem lenne szegyen, ha te vagnad pofan a not!

Te miert nem lepsz ki a kapcsolatbol?Meselj kerlek..Hany eves vagy?Miota tart a kapcsolat?

2017. aug. 18. 16:44
 10/19 anonim ***** válasza:
Márpedig, ha mellette vagy ennek ellenére, az a te döntésed és felelősséged.Hiába írják ide le mások, hogyan élik ezt meg, ettől nálad otthon semmi sem fog változni.Továbbra is bántalmazva leszel, miközben várod a csodát, ami Sosem jön el, ha nem lépsz le.Normális emberek nem élnek ilyen kapcsolatban, és nem tűrik el az ilyen embert maguk mellett semmi miatt sem.A mások sajnálkozásával meg kitörölheted a feneked, az sem fog változtatni a pasid feléd tanúsított magatartásán.Az egyetlen megoldást te is ignorálod, akkor nincs értelme panaszkodni!Sikersztorira várhatsz, ilyen ember nem változik meg soha!
2017. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!