Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom volt barátnője ölelgeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom volt barátnője ölelgeti a párom az utcán ha találkoznak. Hogyan lehet egy ilyen problémát kezelni?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve tart a kapcsolatunk. Egy kisvárosban élünk, ahol másodjára futottunk össze párom volt barátnőjével. A nő ilyenkor mindig hosszan megölelgeti a párom és irritáló cuppanós puszikat ad az arcára (majdnem a szájára). A második ilyen alkalommal párom próbálta finoman leszedni magáról a nőt, de szólni nem szólt neki, hogy azért ezt mégsem kéne. Én ilyenkor nem akarom eljátszani(már bocsánat) a sértődött, hisztis p*csát, de azért legbelül bánt, fáj vagy nem is tudom. Úgy érzem, hogy csak 80%-ig vagyok a barátnője. Csak 80%-ig áll ki mellettem és a kapcsolatunk mellett. Máskülönben határozottan leszedte volna magáról a nőt. Legalábbis én így látom és ez esett volna jól nekem.

2017. aug. 19. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80% az picit inpg de nem dől el
2017. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Én ott a helyszínen szóvá tenném. A nő véleményét lesz@rnám. Ha a páromat zavarná hogy szóvá teszem, akkor mehet a sunyiba. Amúgy miért nem kommunikáltok a pároddal? Állj elé és mondd el, hogy mi zavar.
2017. aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Sok ferfi nem mer nyilvanosan erelyesen fellepni egy novel szemben, mert ugy erzi illetlenseget tenne vele, amiert mindenki megszolna. Ilyenkor a baratno sziv... Kerd meg ra a parod, ha legkozelebb ilyen tortenik ne fogja vissza magat es kuldje el a csajt, mintha egy ferfi lenne. En borzasztobak talalom, h sokszor ok nelkul finomkodnak a nokkel, te se tedd. Nem csak a hiszti meg a hallagatas letezik, fogalmazz tomoren, velosen, egyertelmuen. Ha gyorsabban reagalsz a baratodnal akkor akar te magad is megallithatod ot, amikor latod h repul fele. Felteszed a kezed es roviden megmodod h nem szeretned. O vagy dramazik egyet vagy megprobalja elviccelni, mintha legjobb baratok lennetek, ekkor roviden es hatarozottan mondd el neki meg egyszer, a baratod biztosan melletted fog allni. Lehet az ilyesmit meltosaggal is rendezni.
2017. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Miért baj? Itt, majd mindenki azt mondja, az exel jóba lenni nem bűn. Természetesnek tartják.
2017. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Már dugtak is, akkor mit számít az az ölelés?
2017. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Legkozelebb vesd magad kozejuk es jol verd el a lanyt.
2017. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%

Oleld meg te is a csajt hatulro egyidoben es kezdd el tapizni. Na majd ez nem fog tetszeni a pasidnak.. akkor megmondod,h neked meg az oldlesuk nem tetszik...


Vagy csak siman harmadiknak oleld. Beszolhatsz,h " Edesem,azt mondtad neked,h megundorodtal tole,mert nagy s hasa/kicsi a melle/ unalmas az agyban!" Na ezzel jol lealazod a csajt. Utana meg jo nagyot rohogj rajtuk.

N

2017. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Oké, most még csak külön-külön, de alakul az a hármas ágyjelenet.
2017. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem, meg kellene mondanod a párodnak, hogy téged ez téged nagyon zavar és jó lenne, ha "leszoktatná" erről a csajt. Aki mellesleg, nyilván éppen neked csinálja a "műsort".
2017. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nyilvánosan előtte semmiképp ne hisztizz, mert az a csajnak még akár tetszhet is, hogy ezt váltotta ki. Nem kell lesüllyedni az ő szintjére, csak simán mondd meg párodnak hogy zavar téged, szóval intézkedjen. Erre pedig részéről az lenne a helyes lépés hogy intézkedik is.
2017. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!