Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom volt barátnője ölelgeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom volt barátnője ölelgeti a párom az utcán ha találkoznak. Hogyan lehet egy ilyen problémát kezelni?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve tart a kapcsolatunk. Egy kisvárosban élünk, ahol másodjára futottunk össze párom volt barátnőjével. A nő ilyenkor mindig hosszan megölelgeti a párom és irritáló cuppanós puszikat ad az arcára (majdnem a szájára). A második ilyen alkalommal párom próbálta finoman leszedni magáról a nőt, de szólni nem szólt neki, hogy azért ezt mégsem kéne. Én ilyenkor nem akarom eljátszani(már bocsánat) a sértődött, hisztis p*csát, de azért legbelül bánt, fáj vagy nem is tudom. Úgy érzem, hogy csak 80%-ig vagyok a barátnője. Csak 80%-ig áll ki mellettem és a kapcsolatunk mellett. Máskülönben határozottan leszedte volna magáról a nőt. Legalábbis én így látom és ez esett volna jól nekem.

2017. aug. 19. 14:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Már majdnem mondani akartam, valami "okosat", amikor megláttam ezt:


"Lassan egy éve tart a kapcsolatunk. Egy kisvárosban élünk, ahol másodjára futottunk össze..."


Hát, kisanyám... ha neked egy év alatt kettő darab alkalom annyira "bánt", hogy ide kell rohannod a féltékenységeddel némi erkölcsi támogatásért - akkor az a válaszom, hogy SZOKJAD.

2017. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Pont azért csinálja az exe hogy összeugrasszon titeket, ne dőlj be.
2017. nov. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!