Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szerint csak a külsőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint csak a külsőmmel törődök?

Figyelt kérdés

Én mostanáig meg voltam győződve, jól van úgy, ahogy csinàlom, mert ilyen voltam, amikor megismerkedtünk is.

Nem festem a hajam, nem szolizok, nem jàrok fodrászhoz (egyhosszú a hajam, magam vàgom), kozmetikushoz, tehàt nem költök sokat magamra. Ruhàt is ritkàn veszek, èkszert nem hordok.

Pár napja màr a smink miatt is ràm szólt. Csak alapozót és szempillaspiràlt hasznàlok, de már neheztelni kezdett, hogy minek kell magam vakolni, úgy nézek ki, mint egy frissen festett porcelànbaba, a sminktelen nők sokkal szebbek.

Meg hogy a külsőmmel törődés helyett inkàbb olvashatnék (bàr így is rengetet olvasok), a ruhavàsàrlàs helyett jàrhatnèk inkàbb múzeumba, ahogy màs, értelmes nők teszik.


Miért nem érti, hogy a kettő nem zárja ki egymást?


2017. aug. 20. 12:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Làny vagyok, még mielőtt...
2017. aug. 20. 12:04
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha a pasim elkezdene ezeken pampogni, megvalnek tole. Raadasul en tobbet is sminkelek mint te, megsem szol ezek miatt. Szerintem feltekeny, hogy esetleg masnak is tetszel es nem az o tulajdona vagy.
2017. aug. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Nagynénémre emlékeztetsz. Ő is ilyen volt, most 55 évesen is ilyen, de olyan külsőre, mint a múmia, hiába a sok vaker az arcára.
2017. aug. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem értem, mire gondolsz, utolsó, külön kiemeltem, hogy nagyon kevès sminket hasznàlok
2017. aug. 20. 12:08
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki ezt a feltekeny, picsogo barmot. Nincs mit magyaraznod neki. Féltékeny, kisebbségi komplexusos.
2017. aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez ilyen tipikus uralkodási mániás gyökér lehet. Ha valaki szép, akkor az igényes sminkkel csak kiemelni azt, és mikor mutassa meg a szépségét ha nem fiatalon?

50+ feletti nőknél valóban gáz az ilyen fél centis smink, de te pont nem ebbe a kategóriába tartozol...

2017. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek, kisebbségi komplexusa van, ezért kritizál téged, hogy lehúzzon az ő "szintjére". Mióta vagytok egyűtt?
2017. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

#6


Pontosabban: "Még nem"

2017. aug. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy betegesen feltekeny es birtoklasi vaggyal megaldott parod van. Ideje elkuldeni.


Amikor egy faszi X ido utan felhozza, hogy "ne sminkeld magad", akkor azt sanszosan azert teszi, mert a fejeben ez jatszodik le: "mar megint kisminkelte magat, biztos masnak akar tetszeni".

2017. aug. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Testi-lelki-szellemi harmóniába beletartozik az is, hogy ápolt, igényes vagy. Teljesen rendben van, ha az ember ad az öltözködésére, külsejére, amíg nem ez az egyetlen dolog, ami foglalkoztatja.
2017. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!