Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A párom unokatestv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A párom unokatestvére szerelmes belém!

Figyelt kérdés

Adott a dolog, hogy már azóta szerelmes vagyok a páromba, mióta az eszemet tudom... Sose mertem megszólítani őt, és ahogy nőttünk, összejöttünk egy sátras bulin. Én 19 éves vagyok, ő 21 éves és azt mondta, ő is hasonlóan érzett irántam, csak sose tudta eldönteni, lenne-e esélye...


Itt kezdődik a probléma. A párom unokatestvére az egyik legjobb barátom. Sokat lógtunk együtt, és mikor kiderült, hogy kapcsolatban vagyunk, ez a srác totál kiborult, és a fejemhez vágta, hogy ő mindig is szeretett... Azóta borzasztó minden. Mindig beszólogat, keresztbe akar tenni nekünk és ráadásul megbánt dolgokkal, holott én semmi rosszat nem tettem ellene, mindezek ellenére próbálok kedves lenni vele, hisz nem akarom elveszíteni... De sose kezdeményezett. Volt alkalom, mikor majdnem összeverekedtek, annyira undorító módon viselkedett velem és a párommal. A szüleik pedig lassan egymásnak esnek, én pedig kétségbe vagyok esve, hogy minden miattam van...


Mit tegyek? Kérlek, adjatok érdemleges tanácsot! :(


19/L



2017. aug. 21. 01:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam menteni a menthetőt, de hajthatatlan... Köszönöm szépen a válaszokat, kerülni fogom őt.
2017. aug. 22. 23:23
 12/13 anonim válasza:
Melyikük milyen magas? Ès a testalkatuk milyen?
2017. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ne haragudj a késői válaszért. Mindkettő 180-190 centiméter között van, és 80-90 kilósak, izmosak. De ez miért fontos?
2017. okt. 27. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!