Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog ez egy srácnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ez egy srácnál?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mennyire normális egy 21éves srácnál hogy szinte minden párkapcsolati problémával anyukájához fordul segítségért? Ha bármilyen gondom van amit megírok neki üzenetben azt egyből megmutatja az anyjának és szinte tőle várja a választ hogy mit tegyen,vagy éppen ki tudja hogy adja be neki az egészet de az esetek többségében én vagyok hülyének nézve. Még a szexuális problémáinkat is az anyukájával beszéli meg és őszintén szólva ez már nagyon zavaró. Hogy tudnám esetleg finoman a tudtára adni hogy ez elég kényelmetlen nekem? Mert egyszer már próbáltam de nem sok sikerrel.
2017. aug. 21. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Anyukája elég béna lehet.


Legalább tudná segíteni, de látszik, nem. Ha valamyik fél szrnak van nézve és nincs kommunikáció, akkor segítő is tapasztalatlan ovis.


Írj rám. Segítek nektek.

2017. aug. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy első kapcsolata vagy neki, akkor valamilyen szinten megértem. Ha nem az első, akkor elég fura.

31/f

2017. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért kell finoman a tudtára adni? Ez nagyon gáz. Kerek perec meg kell neki mondani, hogy ez baromira zavar. Én mondjuk nem tudnám elképzelni a jövőt egy ilyen emberrel, így otthagynám.
2017. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem, nem normális. Na ez az anyuci pici fia eset...
2017. aug. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De most miért gáz? Nem biztos, hogy anya gonosz.
2017. aug. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nagyon rendes az anyja nincs vele bajom, de már szinte nem merek neki mondani semmit mert tudom h megy anyukához hogy elmesélje hogy nekem éppen mi a bajom vagy megmutassa az üzenetet amit neki írtam hogy ehhez mit szól az anyja. Már olyan mintha az anyjával járnék...Zavar hogy szinte alig tud önálló döntéseket hozni...
2017. aug. 21. 11:51
 7/12 anonim ***** válasza:
mondd meg neki kerek-perec, hogy a privát dolgaitokat ne teregesse ki az anyjának
2017. aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kuka a srác sajnos..:/


(Ja, red Vixenre eszedbe ne jusson ráírni!)

2017. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

HA valaki tapasztalatlan, akkor attól kér segítséget akiben bízik, és akitől nem cikik. Gondolom nincs apja, így maradt az anyja.

A helyedben elgondolkoznék azon, hogy tényleg ilyen tapasztalatlan, esetlen pasira van-e szükségem és szerint cselekednék.

2017. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
elméletileg nem én vagyok az első neki és van apja is. Amikor mondtam neki h zavar szerintem akkor is töményen hülyének nézett mert szerinte ez az "anya majd megmondja mit kell tennem mert ő tapasztalt" teljesen normális. Nincs is ezzel baj de vannak azért határok....Nem tudom ki ez a vixen vmi botrányos vagy miért nem szabad ráírni? csak érdekel:d
2017. aug. 21. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!