Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit választanátok? Az egyedüll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanátok? Az egyedüllétet (lehet hogy örökre) vagy a megalázkodást?

Figyelt kérdés

A barátnőm megcsal tudok róla. Képek is küldött magáról.

Szakítsak?

Viszont nem vagyok egy jó pasi lehet, hogy nem találok egy új barátnőt.



2017. aug. 21. 11:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan szánalmas vagy, hogy ezt bevállalod, akkor meg is érdemled. Egy egészséges ember kidobná ezt a ringyót és meglenne inkább egyedül.
2017. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Xdd
2017. aug. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem sokféleképpen megaláztak már a kapcsolataimban, de a megcsalásra AZONNALI válaszom lenne a szakítás. Ennyi önbecsülés maradt bennem annak idején. Mondjuk kerestem magamnak értelmes, rendes embert, szóval úgy hiszem, ez a veszély nem fenyeget.
2017. aug. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Neked is ugyanazt tudom mondani, amit bárki másnak hasonló esetben. Túlszaporodás van a Földön. Bőven van miből válogatnod, ha barátnőd akarsz magadnak.


Én a helyedben szakítanék, engem ne használjon senki tartaléknak, hogy kényelmesebbé tegyem az életét. Volt már részem ebben és bőven elég volt egyszer.

2017. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Ha az én jelenlegi barátnőm ilyet tenne velem akkor annak nem lenne jó vége részéről.


Én lennék inkább egyedül mint hogy megcsalna és megalázásként még képeket is küldene, én tuti akkora pofont adnék neki ezek után hogy eltörne a szája! Oké nőt nem verünk, de ez túlmegy mindenen!

2017. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem sértésből, de nekem egyszerre tűnsz kapcsolatfüggőnek és önbizalomhiányosnak.


Mindkettő probléma. Figyelj, ha egyszer összejött a kapcsolat, akkor össze fog jönni máskor is mással. Én elhagynám ezt a p**sát.


21/L

2017. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha így állsz hozzá akkor tényleg sose lesz új kapcsolatod. Félelemből valaki mellett maradni és megalázkodni..életed végéig így tervezed? Bele sem kalkulálod, hogy a csaj is szakíthat veled ugyan úgy, na akkor mi van? Dupla bukta. Növessz tököt, szállj ki ebből és fejleszd az önbecsülésed mert jelenleg nincs.
2017. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szakíts, mert mi értelme lenne egy hűtlen barátnővel élned? Biztosan találsz, annyi nő van a világon, ne szomorkodj!
2017. aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Szóval a választás a "boldogan egyedül" vagy "boldogtalanul egy r.b@nc barátnővel".

Nem mondod, hogy ez komolyan kérdés számodra :D

2017. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak megerősítés képpen volt rájuk szükségem :)
2017. aug. 21. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!