Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul kellene éreznem magam, ha én elkezdenék másokkal is kavarni? 21F

Figyelt kérdés

Nem nevezném párkapcsolatnak, ami ez a lány és köztem van, inkább szexkapcsolat, de annál kicsit több. Sosem csókolóztunk, mert elvileg nem szereti, de persze az exe miatt, aki nagyon jól csinálta, csak elharapdálta mindig a száját és ezért megutálta. Mellesleg mindig erről az exről hallok dolgokat, szóval esélyes, hogy ő még mindig bele van habarodva, én az ő életében az vagyok, aki által felejteni lehet(ne), illetve összejárunk szexelni, mivel semmi intimitás és érzelem nincs az egészben, már csak azért sem, mivel se csók, néha-néha nagyon ritkán szájra puszi van és azzal köszönünk, ennyi. NEm szervezünk olyan programokat, hogy menjünk el sétálni vagy mozi, esetleg fagyi, stb, hanem átjön és csináljuk(persze ezt sem beszéljük meg, csak szól, hogy feljön majd ekkor és akkor, vagy átjön "aludni"). Nem beszéltük meg soha, hogy együtt vagyunk, nem mondtuk ki a dolgot. Egyszer mentünk el egy 2 napos, ottalvós "nyaralásra" közös ismerősökkel, de ott is csak szexeltünk és elmentünk strandolni közösen, sokan.

Többre számítottam ettől az egésztől, minden téren, mivel a szex is olyan, hogy én szájjal, kézzel, minden formában csinálom, ő pedig még kézzel hozzám sem ért alul, sőt, nem is puszilgat, fel sem izgat, fekszik, aztán én csináljam az előjátékot, izgassam fel magam valahogy, majd tegyem be. Ennyiből áll a dolog. Ez pedig nekem döbbenet volt, hogy van ilyen, hogy egy fiatal lány ne akarna csókolózni azzal, akivel állítólag együtt van. Ha valami hibám lenne(szájszag, stb), akkor nem járna át többet, szóval ez kizárva.

Nem valami jó a szex, de legalább van, tudom csinálni, lehet ő is így van vele, aztán nem akarok véget vetni a dolognak, de nekem több kellene, szívesen elmennék bulizni és ott közelebb kerülni más lány(ok)hoz, esélyt adni másoknak, hogy hátha lesz egy, aki benne lenne valamiben.

Ma ő is bulizni fog menni, de nem félek, mert igazából ez nem nevezhető kapcsolatnak és mivel, ha ez igaz, hogy nem szeret csókolózni, akkor "megcsalni" sem fog, habár nincs is kit megcsalni lényegében.

Beszélgetek lányokkal Facen, de semmi extrát nem csináltam még velük, pedig volt már, aki felajánlotta a szexet is, én meg csak napolom a dolgot, mert nem sok jövőt látok a mostani lánnyal ennek az egész micsodának.

Rosszul kellene éreznem magam, ha most elkezdenék csajozni? Nem tudom, hogy mit tegyek.


2017. aug. 18. 11:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Jezusom. Ti tenyleg ennyire sekelyesek vagytok erzelmileg? Ki-be, ki-be, oszt legalabb van? Uristen.
2017. aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen,biztos sorban állnak érted a lányok és alig várják,hogy veled szexeljenek.
2017. aug. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszolj. Én mondtam(illetve az írásomból is lejön jó eséllyel, de neked nem sikerült), hogy többet akarok, de ő nem hajlik erre. Mondta is, hogy nem akar komolyat. Magyarul szexelni akar.
2017. aug. 18. 11:42
 4/19 anonim ***** válasza:
A csók sokaknak intimebb mint a szex. Orál ugyan ez. Azért nem csinálja neked, mert csak használ. És te is használod őt. Semmivel sem tartozol neki, ismerkedj nyugodtan és ne láss bele többet. Bár az, hogy megelégszel ennyivel, az inkább téged minősít. Neked kéne a sarkadra állni és kitenni a csajt. Miért jó neked hogy élő vibrátor vagy és önző módon ki is használ? Ha már szexkapcsolat, akkor az legyen jó és ne arról szóljon hogy na ez is megvolt menjünk aludni.
2017. aug. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A kettes sem a lényegre koncentrál. Szerinted engem érdekel, hogy itt te le leszel-e nyűgözve általam, hogy akarnak-e velem szexelni mások, vagy sem? Totál hidegen hagy, hogy elhiszed-e vagy sem, azt írtam le, ami a valóság, ha hiszed, ha nem.
2017. aug. 18. 11:44
 6/19 A kérdező kommentje:
3-as, igazad van, egy szexkapcsolattól is többet várnék, de legalább van.. Jobb, mintha magamnak csinálnám, csak ezért nem dobom.
2017. aug. 18. 11:45
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

Jellemre csak egy kisfiú vagy,semmi határozottság nincs benned 😊

Aki buliban akar ismerkedni,az csak egy ugyanilyen ribit fog találni

2017. aug. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Még most sem a kérdésre válaszoltál, erre én vagyok a kisfiú? :D Akkor lennél határozott, ha végre oda koncentrálnál, ahova kell, aztán még én vagyok jellemezve. Na jó. :)
2017. aug. 18. 11:51
 9/19 Blackfun ***** válasza:
100%

Nem vagytok egy pár, ahogy leírtad a szexet hát sorry,de még egyedül is jobb. Nem volt még csak szex kapcsolatom vagy egy éjszakásom, de azokba is több érzelmet képzelek el,mint amit itt leírtál.


A helyedben én egyáltalán nem érezném rosszul magam.

2017. aug. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
Elég sértődős vagy.
2017. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!