Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselkedjek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek egy ilyen egoista pasival?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt, kisebb- nagyobb sikerrel. Szerelües vagyok, és ő is belém, ugyanakkor sok mindent máshogy látunk. Jeln pillanatban elég pengeélen táncol ez a kapcsolat, de nagyon félek, hogy elveszítem. Most anyánál lakom, párom épp "próbaidős". A történet lényege, hogy eléggé önbizalomhiányos, erős megfelelés kényszerrel, nehéz gyerekkor, alkoholista szülőkkel, egyszóval kidolgozza a belét, hogy többre vigye az apjánál. A külvilág felé mindent mutat, 30 évesen saját autó, saját családi ház hitel nélkül. Összeköltöztünk, majd azt vettem észre, hogy én is dolgozom ész nélkül, haatalmas elvárásai vannak felém, mind a házimunkával, mind a családalapítással kapcsolatban. Az önbizalomhiányhoz társul egy nagy adag féltékenység, ami a szétköltözéshez vezetett. Felismerte a problémát, és úgy látom, hogy változtatni is próbál, tehát az akarat megvan, nem zárkózik el a megoldástól, én mégis félek visszamenni, mert nem tudok, és nem is akarok félelemben élni. Dühkitörések, féltékenységi jelenetek, nyomozgatás, és társai. Mennyire lehet ezen változtatni? Vagy ez az alaptermészete, és akkor minden fáradozásért kár? Tényleg akarok hinni neki, de már nincsenek éveim erre a bizonytalanságra.

2017. aug. 21. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha betegesen féltékeny,változni csak ideig-óráig tud,vagy bánatában az alkoholba menekül!
2017. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Ja persze, 30 évesen saját családi ház hitel nélkül meg autó...


Mi 1milliót keresünk a párommal és most 27 évesen tudtunk lakást venni hitel nélkül...

2017. aug. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak az országnak olyan települései, ahol 2-3 millió egy családi ház. De az olyan helyen is van. :D
2017. aug. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj vissza. Aki betegesen féltékeny, az általában nem.változik meg egyről a kettőre..
2017. aug. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Dühkitörések, féltékenységi jelenetek, nyomozgatás, és társai. Mennyire lehet ezen változtatni?"


Nem nagyon.

Egyszer mondd el neki, hogy ezt abbahagyja örökre, vagy vége, örökre.

2017. aug. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sohasem fog változni, hacsak nem csoda történik!
2017. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!