Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom terrorizal, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom terrorizal, hogyan tudnek elszakadni tole?

Figyelt kérdés
Egy eve vagyok egyutt a baratommal, az elso 2 honapban jol meg voltunk, utana eszrevettem, hogy hiszterikus, feltekeny es agressziv. Szakitottam vele, o addig provokalt, hogy a szakitasunk miatt ongyilkossagi kiserletem volt, amit azota felhanytorgat. Nem vert meg meg, de szorongatni, rangatni, ordibalni szokott. Mindig o hagy el es utana konyorog, zsarol, hogy bekuljek ki vele, nem bir nelkulem. Ugy erzem, hogy teljesen ragaszkodom hozza es kezdem beleorulni az egeszbe.

2017. aug. 22. 15:09
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok. Telefonrol irtam ki a kerdest es rossz temakorbe ment.
2017. aug. 22. 15:09
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele, és hogyha zaklatna akkor jelentsd fel. Ne érdekeljen az ő kis lelki világa. Fenyegetni bárki tud.


24/F

2017. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudlak sajnálni ne haragudj. Ha ezek után is vele maradsz, akkor úgy kell neked, a te bajod. Simán csak ott kellene hagynod.
2017. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért terrorizál, mert hagyod magad :D Ki a szart érdekel, hogy nem bírja nélküled? Oldja meg. Különben meg hidd el, hogy bírná... mindenesetre nálad sem lehet fejben oké minden, ha emiatt öngyilkossági kísérleted volt. Szerintem azelőtt lépj le, mielőtt kinyírna. :D

Különben meg nem bírom felfogni, hogy lehet ilyenekhez ragaszkodni, mikor annyi rendes férfi van a világon (igen, vannak, többen is!). Vagy félsz egyedül lenni?

2017. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nehez volt anno. Majdnem 2evig tartott a dolog. Az elejen nagyon tudott romantikus lenni lassan eszre se vettem, mar hazudtam is a szuleimnek, hogy itt meg ott vagyok. Megcsalt 1000meg egyszer. Megis ha osszevesztunk en ereztem magam hibasnak.

Aztan kirangatodtam ebbol. Tovabbi 1evig cserelgettem a telefonszamom, de mindig megtudta valahogyan. Kovetett az utcan, hivogatott. Nem volt kellemes. Sot. De aztan miutan osszejottem a jelenlegi ferjemmel es nem sikerult szetugrasszon, feladta. Buta voltam, hogy hittem a fenyegeteseinek es meghunyaszkodtam. Es igenis van az a pont amikor kell egy ket eros kez ki kirant a kakibol

2017. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Egy honappal ezelott 4 ilyen kerdest olvastam -.- nem tudlak sajnalni. Am ez kamuszagu
2017. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A "nem tudlak sajnalni, kamuszagu" szovegeket mellozetek, aki nem tud ertelmes, segito hozzaszolast kuldeni az lekophat! Sajnos, hogy ez igaz es nem en vagyok az egyetlen no, aki ettol szenved. Na, akinek nem volt resze ilyesmiben, annak reszletezem. Telefonszam csere meg volt, letiltasok meg voltak nem egyszer, eloszor a facebookon, majd a hivasait blokkoltam, kesobb viberen kellett, mar oda jutottunk, hogy en soha nem veszem fel a vonalas telefont. Kovetkezo lepesben hazhoz jott konyorogni, ajandekokat hozott, igergetozott. Rendorsegi feljelentesnek a jegyzokonyvon kivul mas eredmenye nem lett. Es mindig ugyanoda jutunk ki hogy visszamegyek hozza, mert hiszek neki es hianyzik, egy hetig jo, majd elkezdi a szrsagait, elszigetel mindenkitol,2 het, egy honap utan pedig szakit es johet az egesz elolrol.
2017. aug. 22. 16:29
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Mint írtuk, nem tudunk sajnálni. Csak te tehetsz róla, hogy visszamész hozzá. Ha ilyen idióta vagy, akkor vess magadra. Ezerszer normálisabb férfiak vannak a világon, akik megbecsülnének, de ha neked egy ilyen beteg ember kell, akkor vidd és szenvedj tovább. Magadnak ásod a gödröket.
2017. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
De nem kell hinni neki és kész. Már megtapasztaltad, hogy nem vezet sehova. Kitartónak kell lenni.
2017. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
#5vagyok. Egyebkent igy utolag igazat adok azoknak a hozzaszoloknak is akik azt mondjak, hogy edd meg amit fozol magadnak. Hiszen ebben a jo meleg kakiban addig ulunk mig epp le nem rohad a borunk ha nem merunk lepni egy jobb vilagert
2017. aug. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!