Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom terrorizal, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom terrorizal, hogyan tudnek elszakadni tole?

Figyelt kérdés
Egy eve vagyok egyutt a baratommal, az elso 2 honapban jol meg voltunk, utana eszrevettem, hogy hiszterikus, feltekeny es agressziv. Szakitottam vele, o addig provokalt, hogy a szakitasunk miatt ongyilkossagi kiserletem volt, amit azota felhanytorgat. Nem vert meg meg, de szorongatni, rangatni, ordibalni szokott. Mindig o hagy el es utana konyorog, zsarol, hogy bekuljek ki vele, nem bir nelkulem. Ugy erzem, hogy teljesen ragaszkodom hozza es kezdem beleorulni az egeszbe.

2017. aug. 22. 15:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%

" Es mindig ugyanoda jutunk ki hogy visszamegyek hozza, mert hiszek neki es hianyzik, egy hetig jo, majd elkezdi a szrsagait"


Ennek tudatában mégis újra és újra visszamész hozzá. Ezek után mi a f***t vársz? Tipikus ostoba, önsorsrontó liba vagy te is, kizárólag áll a sorsod. Engem is zaklatott ex, marha sokáig, mégse törtem meg és mentem vissza hozzá, mint valami retardált. Te úgy látszik szeretsz szenvedni, szóval ne várj se megértést, se sajnálatot, se tanácsot, pontosan tudod mit kéne tenned.

2017. aug. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A nők nagy része agresszió és manipuláció elviselésére van trenírozva, meg arra, hogy ha ilyen lehetetlen helyzetbe kerül, még le is idiótázzák. Amikor az exem eszméletlenre vert, hiába fenyegetőzött és nyomatta az öngyilkos fasságait, és hisztériázott, hogy én kikapcsoltam őt, mint egy rossz filmet, nem volt szabad megtörnöm, mert tényleg egy rossz filmnek tűnt az egész. Szakíts meg vele minden kapcsolatot, csak így lehet.
2017. aug. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

A te bajod, ha szeretsz szenvedni, egy dolog, de akkor ne hisztizz.


Vagy dobd ki és tiltsd le mindenhonnan. Nincs más választásod.

2017. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Tizenhármas ***** válasza:

Ismerem ezt a típust. Csak akkor fog menni, ha valaki van melletted. Ha fiatal vagy, akkor jó ha pl szüleid, vagy később barátaid.

Mondd meg neki, hogy hagyjon békén, vége van. Azután minden kapcsolatot meg kell szakítanod vele, és nem szabad hagynod, hogy újra "berántson".

Nem szabad reagálnod, bárhol is keres, az a legegyszerűbb ha törlöd/tiltod mindenhonnan. Idővel már nem leszel a hatása alatt, és reméljhetőleg ő is talál mást, akit terrorizálhat.

A titok annyi, hogy el kell határoznod magad, és be is kell tartanod.

2017. aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem oldódott meg a dolog azóta sem?

Mi újság?

2017. okt. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ne menj vissza hozzá többször és probléma megoldva.
2017. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szakítanod kell, de ugyanakkor segítségre is van szükséged. Eléggé Stockholm-szindrómás a viselkedésed, valamiért függsz az agresszorodtól.

Kérd a családod, barátaid segítségét hogy távol maradjon tőled, akár rendőrségit is! És menj el pszichológushoz!!!! Ilyen agressziót csakis szakemberrel tudsz kikúrálni sikeresen!

2017. okt. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Azota mar visszamentem hozza. Megcsalt es elhagytam. Most megint konyorog. Kezdek rajonni, hogy valami baja van pl narcizmus.
2017. okt. 22. 18:41
 19/21 anonim ***** válasza:
De te sem vagy 100-as.
2017. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
5-vagyok. En mikor a pszichologussal beszeltem olyan egyenesen fejemhez vagta hogy nem vagyok szazas hogy felert egy atyai pofonnal. Ha neked ez igy jo, az eletedet tonkretenni, akkor csinald tovabb. De segitseget minel tovabb huzod annal nehezebben kapsz
2017. okt. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!