Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbánnám később, ha a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánnám később, ha a fiatal páromat lecserélném egy nála kétszer idősebbre?

Figyelt kérdés
Minél idősebb valaki, annál több rigolyája van?
2017. aug. 22. 16:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ha kicsit is felmerul a csere kerdese, akkor a jelenlegi partnereddel mindenkeppen szakits.
2017. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Te ugy beszelsz az emberekrol, mint a mosogepekrol. Haliho, ez nem az otthon melege program!
2017. aug. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Akkor fogalmazd meg te úgy a kérdést, ahogy nem sérti a lelkivilágodat!
2017. aug. 22. 16:50
 14/24 anonim ***** válasza:

Valószínűleg meg. Nem rögtön, hanem amikor majd előjönnek a hibái.

Nem feltétlenül, inkább csak más fajta rigolyái vannak egy idősebbnek, mint egy fiatalnak.

2017. aug. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Pff, ez nem lelkivilag, hanem jomodor kerdese. Beled lathatoan nem sok szorult. Probaltad mar azt, hogy ha kritikat kapsz akkor nem kapasbol visszatamadsz, hanem elgondolkodsz rajta? Egy kis szkepticizmus a sajat igazat illetoen meg senkinek sem artott meg.
2017. aug. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

14-es, én is hasonlóra gondoltam.

Sőt lehet abban is igazság, hogy a nagy korkülönbség miatt mindig más életszakaszban leszünk...

2017. aug. 22. 16:59
 17/24 anonim ***** válasza:

Szám szerint hány évest hány évesre?

Kérdésre: igen, teljesen más berögzült szokásai vannak már egy idősebb embernek, amikhez ragaszodik. És túl van már azokon, amiken te még nem. Ez idővel ki fog bukni.

2017. aug. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Érdekes, mióta párkapcsolatban vagyok, nekem nem udvarolnak férfiak. Te ezt így hogy?
2017. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én inkább egy 36 évest cserélnék le két 18 évesre, és nem fordítva!
2017. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Amit leírtál az alapján nem lehet véleményt mondani (mondjuk több ismeret alapján sem).Maga a kor nem annyira mérvadó, nem lehet kimondani,hogy egyértelmű az,hogy egy idősebb pasinak több a rigolyája mint egy fiatalnak.


Én -nő vagyok- fordított helyzeten gondolkodtam,de rájöttem,hogy a jelenlegi pasim aki hozzám hasonló korú sokkal higgadtabb, megfontoltabb, törődőbb mint egy jóval fiatalabb. Bár minden kornak megvan az előnye/hátránya.


A Te esetben az a lényeg amit már egy hozzászóló leírt: mivel a gondolatodban megfordult az,hogy elhagyd a jelenlegi párodat azt érdemes előbb átgondolni,hogy azt a kapcsolatot egyáltalán érdemes-e tovább fenntartani.


A másik pasi ezt követően jöjjön a képbe...

2017. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!