Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibírja majd a kapcsolatunk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibírja majd a kapcsolatunk? Tanácsokat légyszi 18L

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal már 1 éve járunk és nagyon szeretjük egymást.Viszont ő Pesten fog szeptembertől tanulni, és az kb innen 250 km. Ott lesz majd albérletben és csak hétvégenként jön haza.Sajnos nekem még 2 év egy másik suliban aztán esetleg én is utána tudnék menni. Csak, hogy pest... és ott fog lakni, nem várhatom el, hogy ne menjen bulizni barátkozni. Aggódom, hogy ki fog készülni, hogy pénteken hazajön és vasárnap este majd vissza. Nagyon szeretjük egymást és megígérte, hogy mindig hazafog jönni.De ha hétköznap elmegy bulizni vagy akármi.. Nagyon megbízok nem erről van szó, csak hallottam a pesti életről.Azon is gondolkoztam, hogy szakítok vele, hogy neki könnyebb legyen.Nem kéne utazgatnia és nyugodtan ismerkedhet.Tényleg nagyon szeretem, de ha ezen múlik:( Akinek volt már ilyen az leírhatná akár jól alakult akár nem:) Köszönöm


18L a barátom is 18F


2010. máj. 25. 13:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

ha meg is csalna pesten, nyugi úgy is pofára esik....

mert a pesti lányok rafkos, lehúzos csajok

2010. máj. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Így viszont már nem vészes, mi a párommal pl egymástól két utcányira lakunk, mégsem lógunk állandóan egymás nyakán.

Egyébként mi az, ami ilyen hatalmas dolog Bp-n? Majdnem minden nyaramat ott töltöm, de azért annyira nem nagy dolog, hogyha kiejted a szádon azt hogy Budapest egybből a megcsalásra kelljen asszociálni.


Addig amíg a vonatozást/autózást bírják az idegeitek és a pénztárcátok, nem lesz gond.


Az hogy háromhetente látják egymást... na az már necces, inkább naivság, mint bizalom.


13:54: Az meg hogy neked pont ilyen haverjaid vannak, hát, csak szánni tudom őket.

2010. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Istenem... működhet egy távkapcsolat... -.-" Én lassacskán fél éve vagyok együtt barátommal, minden hétvégén szoktunk találkozni. És attól, hogy a sok suttyó paraszt pasi megcsalja a barátnőjét, nem mindegyik pasi ilyen... -.-" Kicsit gondolkozzanak már az emberek...

Figyelj... lehet másik suliba fog járni, lehet megcsal, de ez nem ezer százalék... Ha bízol benne és elég erős a kapcsolatotok, akkor ki fogjátok bírni... Ennyi...

2010. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem van rá esély, csak rajtatok múlik. Én is hasonló helyzetben vagyok. Én már egyetemista voltam, mikor összejöttem egy szülővárosom-beli lánnyal, aki még egy évet oda fog járni középiskolába. De minden hétvégét együtt töltünk, szeretjük egymást, tervezzük a közös jövőt. Én megbízom benne, ő is bennem, így szerintem működik.
2010. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14:03 igen ragaszkodó és NORMÁLIS.annyira már ismerem hogy el tudjam dönteni.meg a munkája miatt nem sűrűn.Sztem meg ha vki távkapcsba él nem kell egyből halálra itélni!!!!!!Sorry
2010. máj. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
köszi 14:50. csak tudjátok mindenki magából indul ki:D bocs
2010. jún. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
na mi az ábra?
2010. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Hát elment :( haza jön minden hétvégén és, valahogy a távolság még jobban ráébresztett minket arra, hogy menniyre szeretjük egymást :) De én még mindig félek ezért kérnék mindenkit, akinek volt van ilyen helyzete, hogy, hogy alakult :)
2010. nov. 18. 22:47
 19/20 anonim ***** válasza:

Miért nem bírhatná ki a kapcsolatotok??? Miért csalna meg, ha szeretitek egymást?? Nem tudom, miért ír a többség ilyesmit... Én csak pozitív példákat látok a környezetemben... A legjobb barátnőmék egy évet úgy csináltak végig, hogy a barátja Pesten tanult, ő meg tőle 300 km-re még gimiben, a srác általában hazament hétvégenként, de nem mindig, a barátnőm néha jött fel hozzá. Nem csalta meg egyikük se a másikat, és a barátnőmet felvették ide egyetemre, úgyhogy össze is költöztek. Egy év együtt élés után jött a srácnak egy lehetőség, hogy kimehet külföldre tanulni, a barátnőm biztatta, így belement, és most már csak pár hónap és jön haza, simán kibírták, ugyanúgy szeretik egymást, pedig 3 hónap alatt 2 napig látták egymást...

Ne szakíts a barátoddal, hogy neki könnyebb legyen. Szeresd ugyanúgy, ha igazán erős a kapcsolatotok, akkor kibírjátok, és nem fog megcsalni, mert nem minden fiú olyan. Próbáljátok meg, sok sikert kívánok hozzá!

19/L

2010. nov. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm kedves utolsó :) Ezzel kicsit megnyugtattál :) Azt veszem észre, hogy hiába szereti a sulit jobban kötődik ide :) miattam mindig siet pedig mondtam neki, hogy nem muszáj de jön. Voltam már én is nála. második félévben pedig nekem alig kell majd bejárnom a suliba, így tudok majd hozzá fel menni több napra is :)
2010. nov. 18. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!