Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legális megcsalás?

Figyelt kérdés

Vőlegényemmel már 7 éve együtt vagyunk. Pár napja kitalálta, hogy neki most még ki kell élnie magát. Tehát ő még bulizni, haverozni, hobbikkal foglalkozni szeretne, meg ismerkedni más lányokkal és vagy kavarna velük vagy nem. Mondta még, hogy én is nyugodtan csináljam ezeket. Közben azért vagy maradjunk együtt és találkozzunk egymással is, vagy pedig hagyjuk egymást arra az időre és majd tiszta lappal kezdjük előről. Mivel ő velem tervez, engem akar elvenni, nagyon szeret engem, de neki most kell a pezsgés. Mert hogy kezd bele fásulni a munkába, túl sokat dolgozik, lazítani akar. Valamint szerinte ennyi év után ez még belefér és hogy ez csak egy korszak, nem lesz mindig így, változni fog.

Nos, őszintén nekem nem kell más pasi és nem is akarok pasizni. Baromi rosszul esik, hogy ő ezt akarja. Abba nem akar belemenni, hogy akkor szakítsunk végleg és csinálja nélkülem amit szeretne.

Nekem ez olyan mintha talonban tartana vagy nem tudom...én így nem szeretnék együtt maradni vele 7 év ide vagy oda, ahogy ő szeretné.

Ti mit gondoltok erről?


2017. aug. 24. 06:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
51%
Te se vagy normális ha még megkérdezed .... Nincs is több kérdésem.
2017. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

igazából csak dugni akar 1-2 csajjal, de nem lesz neki valami nagy élmény, de ő a képzeletében nem így látja.


Egy részről megértem a srácot, mert néha kell a tombolás, másik részről, "a tetteknek következményei vannak", vagyis ha meg akarja dugni azt az 1-2 csajt nagy valószínűséggel el fog veszíteni téged.


Amúgy ha téged izgat az, hogy esetleg mással kavarj kicsit, akkor ajánlom a swinger klubbot, ott sok a "legális megcsalás" párocska, akik szívesen tombolnak 1 éjszakát, de utána együtt akarnak haza menni.

2017. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
70%

Köszi a lepontozást, gratulálok!

(Nem a százalék zavar- különben nem írnék most sem :D-, hanem hogy ennyi agyhalott van itt és idegből rányom a gombra)


Abban mégis kinek volt baja vajon, hogy leírtam konkrétan:

HA MÁR MOST ÍGY ÉREZ, AKKOR 10 VAGY 20 ÉV MÚLVA is valószínűleg így fog érezni, fel fog merülni benne ez a vágyakozás/szexuális kíváncsiság és hiányérzet.


Emellé írtam, hogy ha nem bírja elviselni a kikacsintást, akkor a szakítás lehet opció. ( pont a fenti miatt)


(Sok kicse.szett analfabéta)

2017. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
55%

én sem szeretem ha valakinek nem tetszik a véleménye és lepontozzák, még az utolsó kommented előtt már felpontoztalak, csak mert őszinte voltál.


Vannak azok a bizonyos Win-Win szituációk az életben, és ez pont az ellenkezője. Hiszen bármi is lesz, nem lesz sosem Win belőle. Vagy elnyomja magában, vagy megpróbálja és kockáztat, de nyerni nem igazán tud semmit, max ha nagy szerencséje lesz és megismerkedik egy olyan lánnyal akit még a sors is neki szánt, de ez nagyon esélytelen.

El is nyomhatja magában, de ha nem teszi túl magát, akkor újra és újra elő fog jönni.


7 év meg normális, mert mindig a hetedik év a legnehezebb egy kapcsolatban (sok statisztika van erről, aki azt átéli, akkor a nehezén túl van)


Én egy kiutat látnék ebben, amihez NEKED oda kell tenned magad. A pasi unatkozik és újra vágyik. Add meg neki ezt, mosolyogva. Nem azt mondom, hogy szerezz neki egy másik puncit, épp ellenkezőleg, újítsatok az életeteken. Ő úgy látja, hogy kellene új élmény és az új élményt csak akkor kapja meg, ha új emberrel találkozik. A kérdés, miért kellene új ember, új lány egy új élményre? Te is vágysz biztos új élményekre, hát akkor fogd meg a kezét és vezess TE be valami új élményt. Ez neked is jó, a pasinak is szuper és a kapcsolatotoknak a legjobb.


Biztos van valami amire te is vágysz, új dolgokat kipróbálnál amihez eddig nem volt merszed, vagy túl "idegennek" tartottad, hát itt az idő, egyszer éltek!

2017. aug. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
A 24-es leírta a legtöbb kapcsolatra a megoldást. Csak ezt miért kell elmondani 1 nőnek??????
2017. aug. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
17%
Mert a csavo konkretan elmondta, hogy o nem uj elmenyekre vagyik, hanem a szingli eletere, ahol ha akar, akkor epp megkur nehany csajt. A kerdezo meg ezt varja turelmesen. Az uj dolgok kiprobalasaval semmi baj, de ilyen megalazo helyzetben ne a kerdezo erolkodjon mar...
2017. aug. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"Mivel ő velem tervez, engem akar elvenni, nagyon szeret engem, de neki most kell a pezsgés."

Aztán ha megismer valakit és majd azt akarja elvenni, akkor majd meg fog változni, hogy mit és kinek mondja.


Ha neked ez megfelel akkor hajrá élj vele együtt, de ha nem felel meg akkor döntened kell az elválásról.

2017. szept. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Szerintem a 24-es versenyzőnek teljesen igaza van: inkább állj mellé, mint kirúgod!

Mert könnyű azt mondani hogy kirúgom, de újra kezdeni egy másikkal, hát az sem könnyű... aztán 7 év múlva az is előáll majd...:)

Nagy teher ez a hűségesdi, és nem is nagyon működik a gyakorlatban... Hamis illúzió!

2018. szept. 24. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!