Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem fogják fel a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogják fel a pasik, hogy a barátnőjük nem az anyjuk?

Figyelt kérdés

30 felé járok, a második férfival élek együtt. Lehet velem van a baj, de mindkettő olyan volt, hogy nem akarta/akarja megérteni, hogy én nem az anyja vagyok.

Tegnap feküdtem az ágyban mikor megjött a párom, mondtam, hogy vacsi a hűtőben, erre megkérdezte, hogy akkor most ő melegítse meg magának?

Vagy a múltkor siettünk, megkérdeztem, hogy segít-e kiteregetni...erre rámnéz: "Azt hogy kell?"

Nem tudom, hogy az, hogy az udvaron lenyírja a füvet, és öntözi a virágokat, az ugyanolyan, minthogy én minden nap a tűzhely mellett állok, vagy mosok, teregetek, hajtogatom a ruhákat, felmosok stb.?

Hogy lehet ezt elosztani, megbeszélni, hogy ne legyen sértődés?


2017. aug. 25. 11:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%

Már bocsi, de minden pasi tudja. Legalább is egyik sem az anyjával akar lefeküdni. Szerintem, a párod is veled és nem az anyjával akar ágyba bújni.

Azért, úgy sejtem, mikor össze kerültetek, elkezdtél, sütni, főzni, mosni, takarítani, lássa, milyen rendes, házias nő vagy. A nők nagy része, szerelemből, kedveskedésből megteszi. Viszont, egy idő után már jogosan nagy teher a mindennapokban. A gond, mikorra tényleg teher, a pasi már megszokta, belekényelmesedik a dologba. Mert a szeretett nő, ezt boldogan csinálja. Most akkor még is mi a baja?

2017. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Jó hát majd belejön ha csinálja. Elmondom neked némelyik mai lány sem jobb. 23 vagyok, 3 éve egyedül élek (szülőktől külön mert barátnővel viszont laktam) és eleinte nekem sem mentek ezek a dolgok mivel otthon nekem inkább a férfias munkák jutottak apám mellett míg a hugom segített anyunak. De aztán pár alkalom után könnyen megtanulja az ember bár a mai napig én nem tudok olyan szépen türelmesen hajtogatni mint anyukám :D És csak azt akartam mondani, hogy a korosztályom női tagjainál a saját méréseim szerint (tehát ez nyilván nem MINDEN lányra igaz csak akiket én ismerek) a legtöbbjüknél jobban főzök(mert ez engem mondjuk tök érdekel, szeretem csinálni), jobban intézem a háztartást is, a mosogatást meg egyenesen mesterfokon űzöm(szeretem csinálni :D). És az exemmel együttlalásunk alatt mindent én csináltam ugyanis ő egyszerűen túl lusta és kérlelhetetlen volt, ha heti 1x kimosott és teregetett már neki állt feljebb hogy ő nélküle én aztán nem tudnám eltartani magam. De ezenkívül mindent én csináltam, ő egy telefont sem tudott elintézni vagy számlát befizetni, szörnyű. De az összes barátnője is ilyen volt, nemtudom milyen feleség lesz belőlük. Aki jól főz azt meg tényleg meg kell becsülni mert nagyon ritka. Én mindig csak mosolygok magamba amikor látom, hogy töltik fel a képeket az uncle ben's-es "műremekről" meg a faék egyszerűségű csokis sütikről. Vagy éppen a kva egészséges cukorglutenlaktozmentesvegan förmedvényeikről amit valami újgazdag budaihoz beházasodott unatkozó 40 kilós plasztik anyuka kopizott a tasty-ről unalmas szabadidejében.
2017. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Á, már értem miért kérdezte meg múltkor az egyik kolléganő, hogy feleségül veszem-e...

...pedig elsőre csak azt kérdezte, hogy mit csináltam tegnap, én meg vázoltam, hogy házimunkás nap volt, mosás-vasalás-takarítás... :D

2017. aug. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
59%

Ez a kérdés pont annyi százalékot ér, ahányat az első válaszoló kap.


Simán van ugyanis annyi elkényeztetett, hisztis "kishercegnő", mint mamakedvence "királyfi".

Ha ugyan nem több...

2017. aug. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem a nem sértődés a cél. Legjobb kimenetel avagy itt fejlődés.


Megsértődni? O.o Furák vagytok ti emberek.

2017. aug. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Most nyáron volt, hogy 2 éve egyedül élek, mosni mos rám anyum, mert mosodába dolgozik, kajálni meg nagyanyámhoz járok, mert szakács volt :)

Egyébként minden mást magam csinálok, még a ház felújításán is szinte mindent én csinálok rajta.

Igen.

2017. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tanítsd meg rá, vagy keress olyat, aki élt is egyedül és tudja ezeket :)
2017. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!