Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már hasonló helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már hasonló helyzetben? Mit csináltál/csinálnál?

Figyelt kérdés

1-2 éves kapcsolat után egyszerűen csak kiszeretsz a párodból pár hét alatt minden eltűnik. Próbálod elnyomni az érzést, hogy nem szereted, és nagyon szeretnéd újra szeretni. De nem megy. Egyszerűen nem érzel semmit. Szomorú vagy és nincs is másik ember aki ennyire közel állna hozzád, sőt pillanatnyilag elég kevés barátod van. Félsz, hogy senki se fog veled törődni. Nem akarod elveszíteni a párodat, szeretnéd érezni, hogy hiányzik, és félsz, hogy egyedül maradsz. Állandóan rossz kedved van, lebetegszel, nem tudsz figyelni és az önbizalmad is igencsak alacsonyan van. Szeretnél változtatni a helyzeten, de úgy érzed képtelen vagy rá. A párod nem hagy neked időt, próbálsz szünetet tartani, de ő állandóan a nyakadon lóg, és így nem érzed a hiányát. A végén már látni sem akarod. Önzőségnek tartod, hogy a szerelmetekért nem tesz meg ennyit, nem hagy időt, hogy rájöjj szereted-e, hiányzik-e. Nem akarsz depressziós lenni, amire a családod igencsak hajlamos.


Bocs, hogy így fogalmaztam(és hogy hosszú lett), remélem senkit se zavar. 16/L


2010. máj. 25. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szakítanék egy kis időre.

Mondjuk fél évre-egy évre. Akkor Ő is kitombolhatja magát, meg te is rájöhetsz, hogy szereted-e? Ha ezt teszed akkor a dolog kétféleképpen végződhet: végleges szakítotok, mert rájöttök, hogy nem szeretitek egymást annyira, vagy pedig triliószor erősebb lesz a kapcsolatotok mint előtte. :)

2010. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmeztetném, hogy előbb-utóbb szabályosan megutálom, ha nem hagy nekem több teret.
2010. máj. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp beszélj vele. Hagyjon neked időt, teret, hogy rendezd a gondolataidat. A szakítás szerintem végeleges megoldás legyen, mert utána lehet,hogy rájössz,hogy neked ő kell és akkor már nem biztos,hogy van visszaút.

Vagy lehet az is elég lenne,ha elmennél mondjuk egy táborba 1 hétre vagy a szüleiddel nyaralni és akkor rájössz.Sok sikert.

2010. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
olyan nincs, hogy 1-2 hét alatt. max nem vettétek észre, nyilván nem beszélgettetek sokat, nem töltöttetek együtt sok időt, stb amúgy is lapos volt stb.
2010. máj. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Velünk is volt ilyen.

Mi nagyon sokat vitatkoztunk,mindig csak a viták mentek.

Szakítottunk-összejöttünk abban az időszakban számtalanszor,de a külön életet soha nem bírtuk 2-3 napnál tovább.Aztán összejöttünk,megint jöttek a problémák és minden kezdődött elölről.

Aztán megbeszéltük a dolgokat,kompromisszumokat kötöttünk,hogy mind a kettőnknek változtatnia kell magán és a szokásain.

A pasim is olyan volt,hogy állandóan tapadt,nekem meg néha kellett volna egy kis szabad tér,de nem engedett meg semmit.

Ebből volt a legtöbb vita.

Aztán megbeszéltük,hogy ő nem fog ennyire tapadni,én elnézőbb és türelmesebb leszek,nem leszünk annyit együtt,stb.

Aztán megoldódott a helyzet.


Viszont az a fura,hogy amikor ez a korszak volt nálunk,akkor kb mi is ennyi ideje lehettünk együtt és ennyi idősek voltunk.


Szóval üljetek le és beszéljétek meg.Ha kell tartsatok szünetet,az idő alatt ne találkozzatok és gondoljátok végig,hogy mit szeretnétek,aztán úgyis rájöttök,hogy mi lesz a legjobb.


Sok sikert hozzá.

Ja még csak annyit,hogy mi már 3,5 éve együtt vagyunk és remélem,hogy még nagyon sokáig együtt leszünk.:)


Üdv!

18/L

2010. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ijesztő az, hogy ugyanez ment le nálunk is a barátommal, csak ott ő volt a te helyedben. Nálunk szakítás lett a vége, ami engem teljesen megőrjít, őt pedig kicsit sem zavarja. Szerintem ha már tényleg nem szereted őt, ne húzd sokáig az agyát... Bár tudom hogy ez neki nagyon rossz lesz, de ha már az egyik fél nem szerelmes, akkor az egész régen rossz :(. Ha azt mondod, hogy nincs sok barátod, egy szakítás hidd el közelebb hozhat titeket egymáshoz, illetve lesz időd még több emberrel ismerkedni...
2010. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Furcsa, hogy nem vagyok egyedül ebben a fura helyzetben. A lényeg minden válaszban az, hogy tartsunk szünetet. Igen, én is ezt akarom. De egyszerűen nem hagy és ezen már 1 hónapja veszekszünk. Ha elmegyek valahova az sem gond, ír smst, meg hívogat. Nekem az hiányzik, hogy érezzem milyen nélküle. Ha beszélünk msnen mindig ugyan úgy ír mintha járnánk, elalvás előtt is ír smst. Jobb esetben nem ír, de a képem kint van msnen meg valamit mindig kiír rólam. Ha találkozunk akkor meg mérges, hogy én mért nem viselkedek vele "rendesen" és nem fogja fel, hogy szünetet akarok. Ha nem találkozunk akkor is ír meg ugye msnen is tud.. És pont ez a baj, hiába magyarázom neki, hogy ezt csak értünk akarom, mert nem hiszem el hogy ilyen hamar elmúlt minden. De már az a baj, hogy egyszerűen túl gyerekes, hogy kezelje a helyzetet, pedig idősebb nálam.
2010. máj. 25. 17:48
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltam.Nagy szerelemnek indult de pontosan ezért lett vége,mert 1 idő ut már taszított,h állandóan a nyakamon lóg,nincs 1 szabad percem.
2010. máj. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha pl nem írnál neki vissza, de előtte szólnál neki, hogy most egy kis időre hagyjon békén?
2010. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindegy, most úgy tűnik megértette. Már 2. napja nem keres.
2010. máj. 25. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!