Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is vannak agresszív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is vannak agresszív gondolataitok azokra nézve, akik sikeresek a pártalálásban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon gáz, de nekem vannak :-/

Csak azért teszem fel a kérdést, mert kíváncsi vagyok, másoknak is vannak-e.


Nekem olyanok jutnak eszembe, hogy "mindenkit utálok, aki boldog", meg hogy "bárcsak megdöglenének!" :-(

Meg még sokminden, csak nem akarom annyira részletezni, mert nem szeretném, hogy amiatt esetleg töröljék a kérdést... :-/


És ti hogy tudjátok levezetni a feszültségeket?



2017. aug. 25. 19:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%
A legtöbb életunt frusztrált ember olyan mint te.
2017. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%
Tehát szerinted akinek van párkapcsolata az boldog, akinek nincs az meg nem?
2017. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%
Olvassa el a betegtájékoztatót,vagy kérdezze meg orvosát/gyógyszerészét....
2017. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
Aki boldogtalan magában, az kapcsolatban se lesz boldog.
2017. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Régen voltak, de szerencsére rájöttem,hogy ez semmi jóra nem vezet, egyrészt nem akarok egy másokra irigykedő pszichopata lenni, másrészt a gyűlölködésre pazarolt időt,energiát bármi más hasznos dologra lehet használni. A negatív gondolatok amúgy is gondot okoznak előbb-utóbb.
2017. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
45%

Örülj, hogy te nem vagy borderline.

Nekem is sokszor jut eszembe ilyen, annak ellenére, hogy van barátom.


Hogyan vezetem le a feszültséget?

Jó, konkrétan más dolgok vezérelnek, nem pedig mások gyűlölete, hanem pl. ha lassú a gép. Minden esetre odaverem az asztalba a kezem sokszor, aztán miután bedagadt és folt van rajta, azt mondom másoknak, hogy véletlenül vertem be/elestem. ^^


21/L

2017. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Igen van! Hozzám képest egy tohonya tehén és mégis van neki! Nekem soha nem lesz!
2017. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%
Hát alapból nincs bajom mások boldogságával, csak ha pl rossz állapotba vagyok akkor nem szeretem ha valaki az orrom alá dörgöli, hogy neki tökéletes élete van, de szerintem ez a fele normális. Viszont nekil se kívánék olyat, hogy dögöljenek meg. Ez nagyon gáz hozzáállás. Max azt kívánom, hogy azok az emberek akik láttak valaha a nyomorban lássanak engem egyszer nagyon boldogan, hogy megmutassam, hogy hova fejlődtem.
2017. aug. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

De nyomi vagy, hallod. Remélem, hogy ez a gödör alja és nem jutsz oda, hogy másoknak árts.

Nekem a karrierem egy romos terület, pedig egy nagy vágyam, hogy azzal keressek pénzt, amit szeretek csinálni. Most akkor üssek meg mindenkit, aki szereti a munkáját?

2017. aug. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!