Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem önző. Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem önző. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Jó pár éve együtt vagyok a párommal. Eddig a szex működött köztünk, viszont most egy betegség miatt (ő a beteg) nem fekszünk le egymással. Ő nem igazán igényli, hogy esetleg orálisan kielégítsem, én viszont már nagyon vágynék rá.


De egyszerűen nem. Szexnél előjáték során sem kaptam meg tőle, ami annyira nem zavart, mert jobban szeretek adni, mint kapni, de azért hogy elviszem nyaralni egy hétre, majd'1 misiből és ennyire nem képes... Szerintem önző dolog..


Hiába beszélek vele, mindig ugyanaz a válasz.


Nagyon szeretem, vele akarok lenni, de kezdek egyre frusztráltabb lenni..


Én 31 F, a párom 22 L


2017. aug. 26. 11:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg mások az igényeitek.

Eddig sem foglalkozott azzal, hogy kielégítsen téged, és ez annak ellenére nem változott, hogy már beszéltél vele arról, hogy ez téged zavar.

Szerintem neked egy új nő lenne a megoldás, aki hasonló szexuális étvággyal jelentkezik, mint te, és szívesen nyúl hozzád.

Mondjuk nem tudom, hogy miért viszed el 1 misiből nyaralni, ha még csak boldog sem vagy vele.


21/L

2017. aug. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%

mert mindentől függetlenül bele van esve a csajba.

Írta is a végén, hogy nagyon szereti.

A kiscsaj meg szépen kihasználja, hogy van egy pasi aki bolondul érte.

Szerintem ez a helyzet.

2017. aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

"elviszem nyaralni egy hétre, majd'1 misiből és ennyire nem képes..."


Szexért viszed nyaralni?Ez nem párkapcsolat.Egy prosti is olcsóbb lenne.

Valószínű a külseje, fiatalsága fogott meg a csajnak, ezért vagy ennyire önfeláldozó.Szerintem sosem volt köztetek rendes kapcsolat..kihasználja a bőkezűségedet a semmiért, te meg hagyod...és mégis panaszkodsz ahelyett, hogy véget vetnél ennek.Már nem elégít ki téged az egyoldalúság.

2017. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nem, nem a szexért vittem el, hetek óta nincs szex köztünk, lemondhattam volna a nyaralást is, ha ezen múlna..


Érzem, hogy szeret, én is szeretem, elhagyni pedig nem akarom.

2017. aug. 26. 11:49
 5/22 anonim ***** válasza:

Lemondhattad volna, de nem tetted, mert vártál valamit cserébe, a leírásodból ez tükröződik.

Szeretni lehet szeret, csak már lehet nem kívánja veled.Őszintén meg nem meri bevallani.

2017. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
siman csak nem szeret sz.pni. írod is, hogy korábban sem vitte túlzásba.
2017. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem csak sz0pni lehet..
2017. aug. 26. 12:46
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

"Ő nem igazán igényli, hogy esetleg orálisan kielégítsem, én viszont már nagyon vágynék rá."

bocsi, de én azt gondoltam oralis szex alatt te is a sz.pásra gondolsz. ha nem, akkor mégis mire? 😂

Kézimunkázni se szeret/akar? (nem a hímzésee gondolok)

2017. aug. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%

Neked kéne lépni.

Komolyan megbeszélni vele, nem csak mellékesen,hogy miért nem figyel oda az igényeidre. Igen, ez önző dolog, mert ha az orális szexet nem szereti, megtehetne mást a kedvedért.

Azt viszont ne mondd neki, hogy a drága nyaralásért járt volna. Nem egy prosti.

2017. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Sose mondanék neki ilyet, mert nem akarom megbántani, de úgy látom kár volt beleírni a nyaralást, mert mindenki erre asszociál, hogy a nyaralásért cserébe várnám el. Pedig semmi köze a kettőnek egymáshoz, egyszerűen csak úgy érzem én megteszek érte mindent.


A kézimunkára gondoltam igen. Azt sem teszi meg.

2017. aug. 26. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!